Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - zymaflour bulmak için
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

zymaflour bulmak için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 89101112 14>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
alev-kerem Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 428
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alev-kerem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2021 Saat 15:35
Ankara Batikent'teki bir eczaneden temin ettim. Anlaşmalı deposundan getirtti.
Sen ol da; ister yâr' ol, ister 'yara'; lütfun da başım üstüne, kahrın da.
Yukarı Dön
ulucihan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 23
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ulucihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Oca 2021 Saat 11:16
ben linki hocamıza böyle bir ilaç var onay verirseniz kullanacağız diye paylaşmıştım ve hocamız da onay verdi, dolayısıyla sizin yapmanız gereken yakınınızdaki eczaneden bunu temin etmek olacaktır, iyi günler
Yukarı Dön
Eyslyrt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 342
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eyslyrt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Oca 2021 Saat 00:18
Kendi adıma cok cok teşekkür ederim yurt dısı baglantmz yok bir türlü geyirtemiyorduk içim içimi yiyordu Allah razı olsun iyiki sordunuz sayenizde bizde faydalandık. Etrafmzdakilerde. Hem fiyatı cok uygun 1 senelik depoladık. Son kullanma tarihi yenilendikce de almaya devam edicez. Gercekten cok cok teşekkür ederim. 
Yukarı Dön
chora Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 211
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı chora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Oca 2021 Saat 10:32
Bizde Okmeyda'nında eczacımıza söyledik ,depodan getirdi .Tarih yenilendikçe tekrar alacağız .Paylaşım yapanlara tşk ederim .
sevgiler
Yukarı Dön
Ugurlu1 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ugurlu1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2022 Saat 16:17
Merhabalar Ankara'da ikamet ediyorum. Hiçbir eczanede dentiflour bulamadım. Zymaflour Dentiflour vb muadili olan çocuğum için kullanacağım flor tableti arıyorum anneler. Bilgisi olan ulaşabilen elinde fazla olup satmak isteyen varsa ulaşabilir mi bana lütfen?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2022 Saat 18:57
Maalesef, Turkiye'de, Ister doktor, ister dis hekimi olsun, butun Saglik calisanlari, cocuklarin dislerinin 
korunmasindan hoslanmazlar..
Kendi islerine geldimi, (cok daha yogun Fluor ihtiva eden) Fluor kaplama icin diller dokerler, ama cok daha
ucuz olan AMA onlara CIKAR saglamayan Zymafluor veya Dentifluor icin, en korkutucu senaryolari, ahlaksizca
soyleyip, hastalari korkuturlar.
Amerika'da, bu Fluor, cocuklarin disleri curumesin diye, "Sehir sebeke suyuna" ilave edilir!!O yuzden bu
ulkede Fluor ayrica kullanilmaz. Turk discileri, bunu bile suistimal edip: "Efendim, Amerikada bile bu ilac
yasaklanmistir,  kullanilmiyor" deme sahtekarligini yaparlar.
Ondan sonra da, kucucuk cocuklarin disleri curudugunde de: " Anestezi altinda tedavi yapilmasi lazim" 
diye aileleri 2-3 misli masraflara sokarlar. 
Bu SAHTEKARLARIN, hicbir aleyhte yaygaralarina kanmayin. 
Goruyorsunuz, Turkiye'nin baskenti Ankara'da bile bir Allahin kulu doktor-disci cikip da cocuklarin dislerini 
korumak icin en ufak bir girisimde bile bulunmaz. 
Istanbul'dan getirtin veya internetten almaya bakin. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 31 Oca 2022 Saat 18:59
Yukarı Dön
Ugurlu1 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ugurlu1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2022 Saat 19:04
İnanın yana döne arıyoruz Kadir Bey. İnternetten satın alabileceğimiz bir site var mı acaba temin eden anneler yönlendirme yapıp link bırakabilir mi ? İstanbul'dan da yakın zamanda temin eden birileri varsa eczane ismi paylaşabilir mi lütfen
Yukarı Dön
Ugurlu1 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ugurlu1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şub 2022 Saat 15:18
Tek tek ecza depoları da dahil arıyorum ben ulaşamadım arkadaşlar ulaşan temin eden arkadaşlar yardımcı olsun hepimize
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 89101112 14>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.