Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - zymaflour bulmak için
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

zymaflour bulmak için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 14>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Linam Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 111
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Linam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2015 Saat 17:19
bende ebaydan almıştım, kargo ücreti ödememek için free shipping seçeneğini tıklatın. tek kötü yanı bizim ülkemizdeki gibi 400 lük değil, içinde sadece 100 tane var..
Yukarı Dön
Austinpowers Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 55
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Austinpowers Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Tem 2015 Saat 21:05
Zymaflour isteyenler, elimde 3 kutu mevcut, italya'dan fazla, geldi isteyene verebilirim.
İpek hanım 1 yaşında, 8,3 KG, 78cm oldu. (25.06.15)
Yukarı Dön
gulseven Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 66
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gulseven Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Tem 2015 Saat 22:00
Meraba nasıl ulaştırabilirsiniz
Yukarı Dön
Austinpowers Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 55
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Austinpowers Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Tem 2015 Saat 23:59
İstanbul içi teslim yapabilirim. Siz şehir dışında gözüküyorsunuz.
İpek hanım 1 yaşında, 8,3 KG, 78cm oldu. (25.06.15)
Yukarı Dön
gulseven Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 66
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gulseven Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Tem 2015 Saat 09:46
Evet maalesef
Yukarı Dön
gamzencan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 45
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gamzencan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Tem 2015 Saat 12:13
Ben Ankara da yaşıyorum 
alıcı ödemeli kargoya vermeniz mümkün olabilir mi size zahmet olmazsa
teşekkürler
Yukarı Dön
MEHTAP BOSTANCI Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MEHTAP BOSTANCI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Tem 2015 Saat 17:38
merhaba bende 

zymaflour arıyorum ama bulamıyorum.

Austinpowers sizden nasıl edinebilirim.
önümüzdeki hafta şehir dışındayım ama bir sonraki hafta döneceğim, üsküdar da bulunuyorum.
almak isterim.
Yukarı Dön
Yarenhelin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 85
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Yarenhelin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2015 Saat 15:58
Tesekkurler..bende bu siteden sipariş verdim 2haftada ulaştı . Ve kullanmaya basladım 0.25
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 14>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.