Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yüksek tansiyon
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yüksek tansiyon

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tnl Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 319
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2019 Saat 06:22
Nebilet 5mg ve hastanede Chlophazolin iğne yaptılar akşam ve geçen akşm . Daha önce dediğim gibi varikosel diyip tadilekto vermişti doktor 2-3 ay içmesi için ama 1-2 ay oldu onları bırakalı . Genel olarak son 1 aydır kendini iyi hissetmediğini söylüyor ve hatta panik atak geçiriyorum sanki diyordu , ama hep strese verdik
Yukarı Dön
tnl Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2019 Saat 18:22
Merhaba hocam . Kardiyoloji uzmanına gittik pek birşey demedi. MR gerek yok dedi . Genetik var madem tansiyon ve 2-3 ay ilaç içmedi bu sefer çok düşüyordu diye yavaş yavaş kesmişlerdi ve 1 ay önce yeniden başladı içmeye , ondan da öyle olmuş dedi . Kan tahlili yaptıracak yarın gene de böbrekle alakalı problemin oldu mu hiç dedi , mayısta üroloji bakmıştı temiz demişti herşey . Yarın başka şehirde MR yaptırcaz
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113083
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2019 Saat 19:43
Sonucu bekliyorum. 
Yukarı Dön
tnl Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2019 Saat 19:49
Hocam sizin düşünceniz benim için çok önemli . Bugüne kadar hiç tereddüt etmeden inandım her dediğinize ve güvenim sonsuz . İlk defa dua ediyorum yanılmış olun diye . Yarın sonuçları yazacağım
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2019 Saat 20:10
Kesin bir sey(??) demedim ki, yanilayim? Benim icin hala aydinlanmamis bir hasta. 
Yukarı Dön
tnl Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kas 2019 Saat 13:48
Merhaba hocam!
MR yapıldı , her yerine baktılar ve temiz dediler .
Problemi nerde aramalıyız bundan sonra ?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kas 2019 Saat 18:58
Uygun ilac tayin edilmeli..  
Bana kalirsa;  Mikardis Plus 80/12.5 en uygun olanidir. 
Yukarı Dön
tnl Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tnl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kas 2019 Saat 20:06
Tamam hocam , çok çok teşekkür ediyorum, büyük küçük herkese yardımcı oluyorsunuz.
Yarın aile hekimine reçete vermesini rica edicem. Yoksa alamayız eczaneden . Bu arada hocam Cumartesi günü işte çok stresli geçmiş , akşamsı zaten fenalaştı , sonra da Pazartesi tekrar . Acaba stresle alakalı olabilir mi?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.