Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
alev-kerem Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 428
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alev-kerem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: öksürük
    Gönderim Zamanı: 02 Ara 2019 Saat 22:44
merhabalar hocam 6 yaşında oğlum kreste ikinci yılımız. antibiyotik ve sizin kara liste ilaçların hiçbirini kullanmıyoruz.  bir haftadır her saniye öhö şeklinde bir öksürük var ateşi yok. gece oksuruk olmuyor. öksürük karşısındaki tavrım sizin öğrettiğiniz şekildedir. ancak bu tarz kesik kesik olunca her saniye bugün aile hekimine gittim ciğerini dinlettim temiz dedi deloday verdi tabiki almadım ancak içim içimi yiyor çünkü oğluma sordum bulgur  pilav yerken boğazıma kaçtı okulda onceden dedi. hırilti ve ateş yok. kriz şeklinde oksurukten bahsetmissiniz ciğere bir şey kaçtığında. uyudugunda bu tekleme tık diye kesiliyor. bizim durumumuz nedir sizce başka Dr a yabancı cisim yönünden götürmeli miyim ?
videolara göre geniz akıntısı mi tik mi yoksa yabancı cisim mi ancak siz rahatlatirsiniz hocam bizi. videolar aniden çektim karanlık çocuk farkında filan ama olan bu yani abartmıyor.

https://youtu.be/UxQWdmBirC0

https://youtu.be/rUGKvCkQD7g
Sen ol da; ister yâr' ol, ister 'yara'; lütfun da başım üstüne, kahrın da.
Yukarı Dön
alev-kerem Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 428
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alev-kerem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2019 Saat 22:48
ikinci video uykunun hemen öncesi elim takıldıkça hisirdamis.ben sadece sık ve kuru öksürüğü göstermek istedim hocam. uyudugunda hiç gelmiyor öksürük. saygılarımızla. 
Sen ol da; ister yâr' ol, ister 'yara'; lütfun da başım üstüne, kahrın da.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ara 2019 Saat 00:49
Hic onemli olmayan bir oksuruk. 
Bu konu ile ilgili yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.