Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kitap çıkarın lütfen
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kitap çıkarın lütfen

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 9>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sultan1 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 59
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (2) Teşekkürler(2)   Alıntı sultan1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kitap çıkarın lütfen
    Gönderim Zamanı: 17 Oca 2020 Saat 16:53
hocam nokta atışlı bilgiler veriyorsunuz bu bilgileri kitap olarak derleseniz ne iyi olur tam bir baş ucu kitabı olur inşallah böyle birsey planlarınızda vardır.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (4) Teşekkürler(4)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2020 Saat 19:34
Ustunde calisiyorum.. Bu Sonbahara, insallah! 
Okunur mu?? Bilmiyorum.. Makalelerimi pek okuyan yok da.... 
Yukarı Dön
esra_s Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 218
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esra_s Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2020 Saat 23:01
hocam biz millet olarak hazıra alistirilmisiz.biri yukarıda yazar tüm açıklamaları altına 100 tane aynı şeyi soran insan,zahmet edip okumaz yukarıyı, şahsına cevap ister.
ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim, bu sistem içinde dönenleri farkında olan her insanın başucu kitabı olacaktır. merakla bekliyoruz inanın 
Yukarı Dön
yavrusu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 162
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yavrusu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2020 Saat 23:06
Kadir hocam oğlum her hastalandığında size uzun ömür duaları ediyorum. Hayırlısıyla şu oğlanı bir büyütsek sizinle. Siz ne zaman izne çıksanız biz mutlaka hasta oluyoruz. Forumdaki eski yazılarınızı tekrar tekrar okuyorum o zamanlar. Bana güç veriyor yazdıklarınız. Kitabınızda en büyük yardımcım olacaktır. Ben kendi adıma defalarca okuyacağıma söz veririm. Siz yeter ki yazın. Başarılar diliyorum ve dört gözle bekliyorum kitabınızı.
Yukarı Dön
sultan1 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 59
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sultan1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2020 Saat 08:41
çok sevindim hocam emeğinize sağlık inşallah doktor adayı olan arkadaşlarımıza ders niteliğinde olurda belki bazı şeylerin farkına varırlar şuan gerçekten ülkemizde doktorlarımız bazılarını tenzih ederek söylüyorum ama hiç ilgilenmiyorlar, hastalarda ezberlemişler bazı ilaçları öhö diyorsun şunu daha muayane bile etmeden şunu kullan kontrole gel diyorlar millet olarak gerçekten bilinçlenmemiz gerekiyor
Yukarı Dön
Eylulemir Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eylulemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2020 Saat 22:56
Valla hocam dört gözle  bekliyorum inşallah bizde çocuklarımıza bırakırız onlarda sizin bilgilerinizle büyütürler çocuklarını 
Yukarı Dön
Bszmra Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Bszmra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Oca 2020 Saat 17:36
Size çok duacıyım kadir hocam. Allah sizden razı olsun size hayırlı uzun ömürler versin. İyi ki sizi tanımış bilmişim. Kitabınızı 4 gözle bekliyor olacağım. Hatta alıp akrabalara dağıtacağım. Herkesin bilmesi gerekiyor neyin ne olduğunu.
Kızım 5 yaşında bebekliğinden beri hep sizin yazdıklarınıza bakarak tedavi oldu Allahın izniyle.
Doktora gttiğimizi hatırlamıyorum bile belki 1 belki 2 kere. Onda da sizin sözünüzden başkasını uygulamadım zaten.
Hiç antibiyotik kullanmadık 5 yıldır.
E demek ki iyileşebiliyormuş çocuklar antibiyotiksiz.
Tek kullandığımız illiadin serum fiz. Çok zorda kalırsam halsizse de ateş düşürücü.
Size çok teşekkür ederim.
Yukarı Dön
elif2 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 349
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elif2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Oca 2020 Saat 20:10
   Kadir Hocam,kızım 14 yaşında.Sizin hastanızdık.
Türkiye'den ayrıldığınızdan buyana da size sorarak ve diğer cevaplarınızı okuyarak büyüttüm.
Halen,hergün sabah akşam cevaplarınızı aksatmadan okuyorum.Kızım 'anne bütün sınıf hasta'dediği her anda sizi anlatarak,arkadaşlarına söyle ilaç kullanmasınlar diyerek,birşeyleri öğretmeye çalışıyorum.

Kızımında başucu kitabı olacak kitabınız.

Şimdiden emeklerinize sağlık diyerek,saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
   İyiki varsınız.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 9>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.