Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ayak altinda döküntü
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ayak altinda döküntü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kubkub Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 221
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kubkub Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ayak altinda döküntü
    Gönderim Zamanı: 25 May 2020 Saat 22:40
Merhaba umarim fotograf görünüyordur. Arkadasimin kizi icin yaziyorum.
Ates sonrasi ayak altinda döküntü olmus.  Sadece ayaginin altinda varmis.
normal zamanda, buna benzer bir döküntü elinde ve yüzünde de cikiyormus.
mide fitigi ve reflusu varmis. Her seyden misesi bulaniyormus. Cocuk 3 yasinda .  
 Teşekkür ederim 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2020 Saat 01:57
Resim acilmiyor.
Dogumdaki ve simdiki kilolari ne?
Mide fitigi ve Reflu teshisi nasil , neye dayanarak konmus?
Yukarı Dön
kubkub Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 221
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kubkub Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2020 Saat 15:08
Hocam dogum kilosu 2.60 gr  , simdiki kilosu 14 bucuk  simdiki boyu 90 cm civariymis. 
Hic yemek yemedigi icin endoskopi ile teshis konulmus. Gelisim geriligi var demisler .mide fitigi reflüsü demisler . 

Birde sabah aksam bebe bisküvili süt yiyormus. 2 ayda 1 bucuk kilo almis . Zarari olur mu?  Yemekte simdi problem yokmus

Mide bulantisi da etraftaki   nesnelere göre oluyormus. Yerdekil gorse galan midesi bulaniyormus. Ben hastaliktan zannettim . Bilmiyorum. 

Ayaktaki döküntü ates sonrasi olmus
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2020 Saat 18:34
Avuc iclerine ve agiz icine bakin. Buralarda da, dokuntu veya agiz ici yaralar varsa; El,Ayak ve Agiz Hastaligi olabilir. Viral bir hastalik olup, tedavisi yoktur, kendiliginden iyilesir.
Gunde EN AZ: 600ml sut/sutlu gida aldigindan emin olun.
Sipraktin surup, gunde:2x1 olcek, 1 hafta deneyin.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.