Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bu nedir??
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bu nedir??

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 May 2020 Saat 18:31
Tek yanakta ise, allerji demektir, iyilesene kadar, gunde:1 olcek Zyrtec surup kullanin.
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 235
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2020 Saat 23:14
Hocam merhaba 27 mayıstan beri dediğiniz kremi (Hipokort) dirseğimde kullanıyorum 5 gün dediniz ama ben hala kullanıyorum tabi ki faydası oldu baya baya geçti ama hala var bu durum daha ne kadar sürecek bilmiyorum cildiyeye gidim bunun için ne yapmam gerek sedef başlangıcı olabilir demiştiniz ama hiç soyulma olmadı dağılmadı da hep öyle kızarık gibiydi o kızarıkta geçti sadece az bişey var ve beni rahatsız ediyor tam olarak ne olduğunu da bilmiyorum gerçekten sedef mi oda belli değil kaşıntısı çok nadir şimdi çeksem tam belli olurmu bilmiyorum denedim ama belli olmuyor 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haz 2020 Saat 04:38
Duzeldi ise, bir muddet kremi kesip, takip edin. Tekrar olursa, baslarsiniz. 
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2020 Saat 15:58
http://m.YollaYap.com/eusd/1593089659540.jpg
Hocam siz kremini denemek için bırakın demiştiniz ama ben bırakmadım çünkü tam geçmemişti azalmıştı sadece devam etmeme rağmen hala geçmedi geçmediği gibi sanki çoğaldı gibi son durum resimdeki gibi acaba başka krem mi kullansam çok canımı sıkıyor 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2020 Saat 19:18
Bir Cildiyeci gorsun, Biopsi gerekebilir. 
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2020 Saat 19:29
Hocam şayet sedef olsaydı yine de biyopsi gerekiyormuydu eğer gerekmiyorsa bu durum farklı diye mi düşünmem gerek hangi durumlarda biyopsi şart oluyor şuan biraz sızlıyorda
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2020 Saat 19:34
Sedef olmasa bile, biopsi faydali olur. 
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haz 2020 Saat 16:09
Hocam merhaba sonunda bir cildiyeciye gidebildim büyüteçle bakarak sedef dedi Dermovate %0.05 sabah Psorcutan Beta akşam olmak üzere krem verdi benim dirseklerimde hiç kabuklanma olmadı soyulması yok sadece nokta nokta kızarık oluyor bazen o kızarık gidiyor azalıyor gibi sonra kafama takınca yine çoğalıyordu bu iki üç günde kaşıntı da arttı hocam birde bende aşırı d vitamini eksikliği var dvit ampülden aldım bana aslında üç tane de ondan yazdı 15 gün arayla kullan dedi o da tetikliyormuş benim zaten bu sıkıntım bu pandemi döneminde babam kronik hasta olduğu için bizi acayip gerip sıkıntıya sokmuştu onlar memlekete gittikten 1,5 hafta sonra çıktı bunun etkisi olurmu vitamin eksikliği oluyor mu? Birde bu ilaçları kullamayım mı? Teşekkürler şimdiden 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.