Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Donus
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Donus

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 105
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Tem 2021 Saat 21:05
Çok teşekkür ederim ıyiki varsınız 
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Tem 2021 Saat 11:33
Hocam tekrardan.merhaba  kusma isal var çocuklarda denize  kim girdiyse isal kusma istahsizlik var ne yapmam gerekir bu durumda doktora goturmelimiyim 4 kışi ev de bu şekilde ben girmedim denize bende bisey yok denizden mikrop kapmış olabilirlermi ne yapayım hocam sabaha kadar kusuyorlarlar isal.bi tarafatn 4 gündür böyle yardım için teşekkürler 

Düzenleyen alpim - 15 Tem 2021 Saat 11:36
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Tem 2021 Saat 12:04
Denizden mikrop kapma diye bir şeyyoktur. 
Deniz, güneş ve yorgunluk, direnci kırar ve ayakta atlatılacak hastalıklar belirginleşirler.
SAKIN ilaç kullanmayın.
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Tem 2021 Saat 13:09
Değerli hocam bana kızmayın lütfen affınıza sığınıyorum oğlum 4 yaşında daha önce yazmıştım doktor astim d3misti birsuru ilacalar yazdı size sormuştum ventolin puf kullanın sadece demiştiniz oğlum grip oldu onunla birlikte tıkandı ventolin puf verdim bi saat arayla 2 doz kaç gun verebilirim ventolin püfü ve kaç saat arayla 2.5 ayda bi4 atak astim olduğunu gösterimi hocam bu nasil bisey kedi ellerse gözleri şişiyor kediye alerjisi var var astımı bunun gibi şeylermi tetikliyor hocam şimdiden teşekkür ederim saygilar
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Tem 2021 Saat 13:22
Belirli bir sayı yok. Gerek gördükce kullanın. 
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Tem 2021 Saat 20:21
Doktor bey çocuk n3fes zor alıp veriyor ben napicami bilmiyorum sırtını dinleyince bi taraf rahat bîtaraf islik sesi göğüsten 
De işlik hirilti ses geliyor ventolin puf veriyorum birz ondan iyi gibi kaç gun surer astim sa gercektent3n bunu nasıl anlarim burde hocam biorezonas alternatif tıp varmış faydalı olurmu yada gerek yokmu caresiz kaldım cocuk g3ce uyumuyor konuşurken.nefesi bitiyor gibi oluyor garip haller şaşırdım  teşekkürler 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Tem 2021 Saat 22:36
Belli olmaz. Her çocuk farklıdır.
İlaveten; Bricanyl şurup, günde:3x1 başlayın, 5 gün verin. 
Bioresonans ŞARLATANLIĞINI   anlattım!!

Healy devices have been claimed to help a wide spectrum of health problems. Their use is based on notions that may sound scientific but lack real scientific support. The FDA has cleared Healy devices for sale in the United States for temporary relief of pain, but claims made for them go far beyond what the clearance allows. Healy’s marketers have even admitted that there is no scientific proof that they work as advertised.

Ben bunu uygulayanlara senelerden beri: ŞARLATAN  diyorum.. Onlar haklı ise niye beni şikayet etmiyorlar? 
Bu aşşağılık kimseler biliyorlarki, Mahkemeye gitsek, bütün Türkiye bunların ne MAL olduklarını anlayacaklar. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 30 Tem 2021 Saat 22:42
Yukarı Dön
2207yaso Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı 2207yaso Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2021 Saat 12:27
İyi yolculuklar
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 4567>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.