Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Çalışan hemşire
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çalışan hemşire

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
antipc Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 283
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı antipc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çalışan hemşire
    Gönderim Zamanı: 21 Kas 2020 Saat 00:12
Hocam kızkardeşimin adına yazıyorum.

hocam cocuk servisinde hemsireyim.ucretsiz izinde idim.5 yas ve 28 aylik cocugum var.işe yeni basladim.dün servisimiz genel servis oldu.covid testi pozitif olan hasta yatmiyor.hasta odasina  girerken sadece cerrahi maske takiyorum.ek olarak onlem almam gerekiyor mu.cift maske tak,
n95 maske ,siperlik kullan diyenler var .herkes bisey diyor.ben sizin fikrinizi onemsiyorum hocam.siperlik ya da n95 maske kullanmali miyim.sagolun hocam.iyi ki varsiniz.

Teşekkürler 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Kas 2020 Saat 00:31
Bulabilirseniz, N95 maske yeterlidir. Bulamazsaniz, Cerrahi maske de, olur. 
YANLIZ, aksiran, oksuren hastalarla ilgilenirken, maskeye ilaveten siperlik kullanmaniz iyi olur. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.