Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Mide agrisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mide agrisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 9>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 93
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Mide agrisi
    Gönderim Zamanı: 08 Şub 2021 Saat 19:57
Hocam yeni üye oldum.. yanlis yeremi yazıyorum bilmiyorum..kendimle ilgili soracağım 15 gun once gece uykudan uyandiran mide agrisi oldu..tam epigastrik bölgede..15 gundur 2 gece olursa 1 gece olmuyordu son beş gündür gündüzde eklendi ..Yani dr güvenim.kalmadi once size sormak istedim ..korkuyorum ..uykudan uyandıran ağrılar önemsemeli diye okudum..cok tesekkurler..4 yıldır takipteyim.sizi..🤲

Düzenleyen Nanac - 08 Şub 2021 Saat 19:59
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şub 2021 Saat 22:03
Aksam, yemekten once, 1 tablet Famodin40 alin, 2-3 gunde sonuc alirsiniz. Agrilariniz 2-3 gunde gecse bile
 en az 1 ay ilac alin. 

Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şub 2021 Saat 08:09
Cok saolun hocam..yaşım 42  7 v3 3 yas olcak 2 çocuğum.var ..ellerinizden öper.. 3 yas olacak olan hala emiyor..Confusedartik biraktiracagim ama ilacın bi etkisi olmaz heralde ..Hocam birde burda d vitamini ölçülmuyor..Balikesire gitmek lazim ..hic ölcturmedim bu yasima kadar ve önemini sizin yazılarınızdan okudum..dvit 3 ampul aldırdım eşime.. çocuklara ve kendim bir ampul içsek olurmu?tekrar cok sagolun🤲

Düzenleyen Nanac - 09 Şub 2021 Saat 08:10
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şub 2021 Saat 09:46
Hocam tekrara rahatsız ediyorum..famodin dun alabildim..diyetle gece agrım pek olmuyor ama gunduz yemekten 2 saat sonra bir başlıyor değişik bir agri tam ortada gibi sag kaburga altina ve sırta vuru gibi..famodin sabah alırsam ac mi tokmu almalıyım.. eğer 1 ay sonra devam ederse endoskopi olayimmi ..?yas 42..tesekkurler..birde meteospasmy hakkında yorumunuz?

Düzenleyen Nanac - 18 Şub 2021 Saat 09:47
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şub 2021 Saat 18:08
1- Emzirirken, Famodin alabilirsiniz.
2- Senede bir defa Dvit3 icecekler icin, "OLCUM" gerekmez.
3- Sag kaburga ve sirta vuran agrilar, SAFRA kesesine baglidir. Endoskopi gerekmez.
Bu durumda, Famodin ise yaramaz. Safra kesesi ameliyati gerekebilir.
4- "Meteospsmyl" sadece "hassas barsak sendromu'nda" kullanilir. Sizinle bir ilgisi yok.
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şub 2021 Saat 07:09
Allah razı olsun hocam cok teşekküler....🤲🤲🤲🤲ozaman 1 ay kullanayim geçmezse saframami baktirayim.. ilk mide ağrısıyla gece başladı ama sırta falan vurmuyordu ..o dönem oruç tuttum aralıklı ondan Mİ bilmiyorum...Ama 11 gundur sukur gece ağrı yok gunduz de yemekten sonra baslayan ağrı daha yemek bitmeden başlıyor gun boyu cok şiddetli degil ama rahatsız edecek şekilde oluyor..sirt agrım yillardir var olduğu icin tam anlayamıyorum.. o yüzden famodin kullanayim...sabah ac mi alayim hocam?valla cok konuştum yine..Embarrassed
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şub 2021 Saat 19:00
Famodin, 1-2 gunde etki etmezse, safra kesenize baktirin. 
Aksam, (ac-tok farketmez) alin.
Yukarı Dön
Nanac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nanac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şub 2021 Saat 10:07
Cok tesekkurler hocam..Allah razı olsun..ben sabahları ac alıyorum bugun 3.gun inşallah gecer🤲🤲
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 9>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.