Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Baş dönmesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Baş dönmesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayferimm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 51
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayferimm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Baş dönmesi
    Gönderim Zamanı: 19 Şub 2021 Saat 19:13
İyi akşamlar Kadir hoca. 7 yaşında oglum geçen hafta başım dolanıyor dedi yarım saat kadar dinlendi geçti dedi.
3gün önce gece kulağım agırıyor dedi . Bugün kulak ağrısı yok ama tekrar başının döndüğünü 
Söyledi. Sabahları halim yok diyor ama kahvaltı sonrası geçiyor. ateş yok halsizlik yok. Neden kaynaklanıyor olabilir.
arada bir de tuz yiyor canım istiyor diyor. Neden olabilir hocam kan tahlili yaptırmam gereklimi bu süreçte hastaneye gitmek 
istemiyorum.
her kadın anne olmalı....
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şub 2021 Saat 19:50
Ic kulakta bir hadise olabilir. Devam ediyorsa, bir Noroloji doktoru gorsun. Gerek gorurse, KBB doktoru da gorur. 
Yukarı Dön
ayferimm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayferimm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Şub 2021 Saat 21:16
İyi akşamlar Kadir Hocam. Baş dönmemiz hala devam ediyor. Nörolojiden randevu alabilmek için 
önce çocuk doktorunun görmesi gerekiyormuş. kan tahlili yaptırdı. 
Birkaç değer yüksek çıktı önce siz değerlendirir misiniz.
iki gündür karın ağrısı da var. biraz halsiz gibi ama genel durumu iyi.

Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şub 2021 Saat 18:37
Tipik Turk doktoru... Belki "oltaya" bir sey yakalanir diye, Gebelik testi haric, ne kadar tahlil varsa istemis..
Tek soylenebilcek sey; Viral bir hastalik gecirmis oldugudur.  
Yukarı Dön
ayferimm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayferimm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şub 2021 Saat 19:01
Aynen öyle hocam ben nörolojiye sevk edin dedim önce ben muayne edim dedi gerek görürsem yaparım dedi.
Hatta önce kbb ye sevk verdi. Viral enfeksiyon geçince baş dönmesi kendiliğinden geçermi.şimdi kbb gidersek 
Başımıza kesin bir iş açılır. Nede olsa anlaşmalı doktorlar.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şub 2021 Saat 22:36
Nasil olsa, acil bir durum degil, 1-2 hafta bekleyip, takip edelim. Bunlardan bir HALT olacagi yok. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.