Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ilac
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ilac

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kzykzy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 570
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kzykzy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ilac
    Gönderim Zamanı: 07 Nis 2021 Saat 13:12
Hocam merhaba 6yasinda 18kg. 116cm boyunda oglum 14 aylıkken bakiciya vermeye başladım.onsan sonra dis gicirdatma basladi hala var ek şiddeti artti . 3.5 yasinda kardeş oldu bi iki ay sonra tırnak yemeye basladi şiddeti artti hala var. En son anaokulu na vermek istedim bir ay bekledim olmadi kendini derse bile veremedi bırakır giderim diye.disari çıktığımızda da sanki bir anda onu bırakıp kaçacakmisiz gibi yapışıyor bize. Hocam bunlari tetikleyen trawmalari var hep bu yüzden cocuk psikiyatriye götürdüm ilac verdi Ricus aksam 0.5 ml bir ay kullan gelin dedi. Hocam hep sizinle büyüttük çocuklarımızı. Siz genellikle atarax önerirsiniz. Bu ilacı bu şekilde kullanalım mi . Çocuğum bilişsel olarak gayet zeki algıları açık bir çocuk.davranissal problemler dışında bir sorunu yok. Sizden onay almadan baslamak istemedim sadece. 
Hocam bir de tahlil yaptırdık kontrol amaçlı glikoz biraz yüksek mi sizce sonuçları değerlendirebilir misiniz.

Düzenleyen kzykzy - 07 Nis 2021 Saat 15:50
- "Kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın; rehberi şeytan olmuştur" Yunus Emre
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2021 Saat 19:20
Butun degerleri normal. 
Sizlerin daha fazla ilgilenmesi ve iletisimi arttirmasi daha yararli olur. 
Once Atarax deneyin. 
Yukarı Dön
kzykzy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 570
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kzykzy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2021 Saat 20:05
10.9 kg hocam ne ölçekte verelim.ve ne zamn verelim. Ve mesela ne kadar sure verelim.
- "Kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın; rehberi şeytan olmuştur" Yunus Emre
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nis 2021 Saat 20:23
Aksamlari 1 olcek. 10 gun verip, kontrol edin. Fayda gorurseniz, devam edip, ara ara kesip bakarsiniz. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.