Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Mutasyonlu virüs
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mutasyonlu virüs

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gülin Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 193
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Mutasyonlu virüs
    Gönderim Zamanı: 04 May 2021 Saat 03:17
Sayın Kadir Hocam
Prof.Dr. Mehmet Ceyhan diyor ki " çok bulaşici bir mutant Türkiye ye yayilmiş durumda ve yenileride geliyor maalesef " ve bu mutasyonlu viruslerin hamilelerin daha çok ölümüne neden oluyormuş. Bunlar doğru mu hocam .Bu virüsten ne zaman kurtulacağiz. Söylenenlere bakilirsa hiç bitecek gibi görünmüyor
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2021 Saat 18:17
EGER, mutasyon sonucu bir "virus", olumcul hale gelirse, bulasma zinciri olusamadan insanlar olecegi icin,
 o "Mutasyonlu virusun" , soyu hemen tukenir. 
Rahat olun. 

Yukarı Dön
EFEMER Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 223
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EFEMER Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2021 Saat 23:37
Hocam siz böyle konuşunca sanki omuzlarımda bi ton yük varmışta  indirmisim gibi rahatlıyorum.😊 Varsa sıkıntılarınız Allahta sizi rahatlarsın.
Ben 15 aydır annemi babamı balkonda bahçede ayak üstü görüyorum. Oturup bi çay icemedik. Hasta olmadığımızdan emin olduğumuzda  bi arada biraz vakit geçirsek olmaz mı? Annem babam asili bu arada. Cok mu abarttık bilmiyorum ki. 😔
Yukarı Dön
Gülceeslan Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 176
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Gülceeslan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 May 2021 Saat 02:13
Hocam biktik... biktik... siz mehmet ceyhan ne derse o dediniz fakat ben agzindan olumlu tek sey duymadim. Bir de cocuk doktoru. Bagisiklik d vitamini hakkinda tek soylemi yok. Tek bildigi korkutmak... virusler hayatimizin her doneminde oldu. Cocuklar atesli oksuruklu viral enfeksiyon gecirirdi yilda 2 kez. Su an herkes efsunlanmis gibi... bizi cocuklari eve tiktilar. Havalar isiniyor zaten bulas azalacak, test olan azalacak sayi dusecekti. Bizden baska bu sureci sacma sapan yuruten baska ulke var mi acaba? Otobus tiklim tiklim insanlar ise gidiyor. Ama biz yolda tek yuruyus yapamiyoruz. Ulke olarak ustu acil hapishaneye donduk. Isin aci yani saglik ocaklari ucretsiz d vit vermiyormus. D vit olculmuyormus hastanalerde. Kimse bunu konusmuyor ama cocuklara asi yapilacakmis. Sanki buyukleri hallettiler de... hocam cok ofkeli ve gerginiz anneler olarak. Maske takiyor cocuklar ama kosunca nefes nefeseler. Elleriyle her yere dokunup maskeye elleyip yere dusurup geri takiyorlar. Ustelik okullarda mecburi. Canim ulkem yaptigi hersey gibi virusle mucadeleyide eline yuzune bulastirdi... 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 May 2021 Saat 03:39
Benim yazilarimi okuyun. 
Aranizda, 2 metre mesafe olacak sekilde, istediginiz ortamda "Cay" icebilirsiniz. 
Dr. Mehmet Ceyhan; konusan yetkililer arasinda EN dogru konusani! 
SAKIN: "Salgin yok, salgin 2019Kasim ayinda oldu bitti diyen, kanser prof.larina, veya kelle-paca ile tedavi
 verenlere inanmayin. 
Hele hele, artik dileri bir yerlerine giren,hic ortalikta gorulmeyen; 23 Nisan 2020 de asi yapiyoruz diyenlere
 hic inanmayin. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.