Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 11 aylik bebek kabiz
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

11 aylik bebek kabiz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 11 aylik bebek kabiz
    Gönderim Zamanı: 10 Haz 2021 Saat 17:54
Türk doktorlarının yazdıklarına boşverin.
Yukarı Dön
Aslansmom Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 76
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Aslansmom Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2021 Saat 09:33
Evet hocam bebegim 4 aylıkken görmeye başladım adet.. zaten az emiyor . Tek gogusten emiyor diğer memeyi gunde 1 kez uyurken veriyorum kandırıyorum yani ,gunde 5 ya da 6 kez emiyor 24 saatte..teşekkür ederim hocam. Türk sitelerinde yine enteresan şeyler yaziyordu :) 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2021 Saat 08:54
Emzirme etkili bir seviyede ise, zaten yumurtlama olmaz ve adet de görülmez.. Tabiatın yaptığı bir cins
 "Doğum kontrolü dür".. Bu sayede, erken kardeş gelmesini önler. 
Eğer adet görmeye başladı iseniz, kullanın.

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Aslansmom Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2021 Saat 23:13
Hocam emzirme döneminden doğum kontrol hapı yasmin kullanımı için görüşünüz nedir
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Aslansmom Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2021 Saat 00:10
Allah razı olsun hocam. İicim rahatladı iyi tatiller bu arada sevgiler..  
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haz 2021 Saat 01:53
Uc kurus cikar icin sizi boyle surunduruyorlar. Sakin yuz vermeyin, tersleyin. 
Kulagi duymayan cocuk konusamaz. 
Isleri gucleri aileleri korkutmak. 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Aslansmom Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haz 2021 Saat 00:55
Hocam tekrardan merhabalar oglum doğalı 1 sene olacak  ne gerekiyorsa yapıldı  yani en azından biz öyle biliyoruz hatırlıyoruz  2 haftadır sürekli sağlık ocağı taciz ediyor işitme testi diye bakanlık müdürlük diyip duruyorlar bulamam kagidi yapıldı test cocuk 1 yaşına gelecek diyorum en son doktor aradi bugün, doğum yaptığım hastane başka ilde. Oradan kaydını alacakmisim  yollayacakmisim resmini. Sağlık ocagindaki doktor efendi ,eğer doğumu burda yapmis olsaydınız o kağıdı aldırmaya eleman gönderecektim demez mi ..  Esime sordum yapıldı diyor,geçti dediler diyor orada doğumdan sonra cocuk doktoru bakti diyor 

Sonuc olarak o hastaneyi aradim,doğum yaptığım yeri,oradaki kaydında da çıkmadı  diyorum yapıldı neymis bebek agladiysa yapılamamış olabilirmis  bana yanlış bilgi vermiş olabilirlermis (!) kendi hastanesi için bunu diyor yanlış bilgi verilmiş olabilirmis !! Peki ben şimdi napabilirim diyorum efendim araştırma hastanesine gidecekmisim.  Bebek 6 aydan büyük olduğu icin cocuk doktoruna normal bir özel hastaneye olmazmış. En son sağlık ocağını aradim mecburen  tekrardan,benden imza istediler.. Bende attım yaptırmak istemiyorum diye. 
Oradaki suratsız hemşire de surat astı.  İşte o kağıda yazacakmisim sağlık personeline kağıt veremiyorum diye.. annesi yazacakmisim imza önüne ..

Hocam bu işin akibeti ne olur. Oglum yürüyor birkaç kelime konusuyor adı ile seslenince bakiyor,yüksek ses çıkınca bir anlık irkiliyor müzik duyunca bacakları ile hop hop yapiyor oynuyor :) ama biz anneleri hep kaygı landiriyorlar.  Yaptırmamı oneriyormus hemşire hanimefendi. Ben hiçbir yere gidemem dedim bu ortamda. Heryerde yapılıyor diyor ama doğum yaptığım yerdeki şahıs araştırma hastanesi diyor.. ora da bana uzak zaten gitmicem de çok uzattım fikrinizi almak istiyorum Hocam.. 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Aslansmom Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2021 Saat 22:30
Tamam hocam  sagolun  bir de böyle deneyelim. Sevgiler saygılar 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.