Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - mesane ve karaciğer
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

mesane ve karaciğer

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 43
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: mesane ve karaciğer
    Gönderim Zamanı: 04 Haz 2021 Saat 00:55
merhaba hocam 
bugüne kadar 2 çocuğuımu sizin verdiğiniz bilgilerle büyüttüm O yüzden ilk önce ALLAH a sonrada size çok 
teşekkür ederim
hocam bu defa  babamın hastalığıyla ilgili  yardımınıza ihtiyaçım var
hocam babam 72 yaşaında ...bundan 6 önce prostattan ameliyat oldu... ameliyatını MERSİN tıp fakültesinde 
üroloji doktoru yaptı ...Mesaneden bir parça alıp patolojiye gönderdi temiz çıktı . sonra 2 kez amliyat yaptı yine prosttan
ve yine mesaneden  kez parça alıp patolojiye gönderi ama bu sefer sonuç kötü geldi ...hemen arkasından radyasyon
tomografi çekildi çıkan sonuçta karaciğerde şüpheli lezyonlar olduğu çıktı ve bunun içinde hemen ameliyat olması gerekti
ği ama bunun içinde doktor heyeti raporu olmasını söyledi.
bizi belli doktorlara yönlendiridi ..ilk gttiğimiz doktor kalp doktoru oldu...kalp yetmezliği,artı anjo yada stent 
takılması gerektiğini söyledi ve babama stant takıdı yalnız 3 ay başka bşr ameliyat olmasına izin vermedi çünkü
kullandıpğıu kan sulandırıcı ilaçları olduğu için...oyüzden karaciğerdeki kitlenin ne olduğunu tam bilemiyorz.biyopsi 
yapılamıyor çünkü kansulandırıcı içiyor..mr tomoıgrafi denildi busferde bacağında platın oldupu için onuda yapamıorlar.
Onkoloji doktoru kemoterapi ye yanaşmıyoır çünkü kalp yetersizliğş var denşiyor (%35) ne yapcağımızı bilmiypruz hocam

Yukarı Dön
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haz 2021 Saat 01:21
HOCAM 
raporları göndermek istiyorum ama buraya nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum......
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2021 Saat 08:05
Prostat kanserınde: en fazla metastas, kemiklere olur. Kemikler temiz ise korkmayın.
PSA degerlerinin TAMAMINI tarihleri ile  yazın.

" bundan 6 önce prostattan ameliyat oldu "  Bu ne? ay mı, sene mi?
Yukarı Dön
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2021 Saat 09:43
6 ay önce hocam.
PSA  değerlerini  demişsiniz... Ne olduğunu tam anlamadım.. Hocam doktorlar karaciğerde ki lezyonun ne olduğunu tam anlamadıkları için kemayerapiye başlamayı düşünüyorlar... Yani sonuçtan tedavi uygulayacaklarını söylediler... Size şuana kadar yapmış oldukları tetkikleri göndermek istiyorum ama resim yollayamıyorum.  
Yukarı Dön
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2021 Saat 09:58
Yukarı Dön
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2021 Saat 10:03
Yukarı Dön
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2021 Saat 10:13
Yukarı Dön
deniz22 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı deniz22 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Haz 2021 Saat 10:15
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.