Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hata mi yaptım? Çok endişeliyim. Covid-19 aşısı so
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hata mi yaptım? Çok endişeliyim. Covid-19 aşısı so

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
balkongülü Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 192
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı balkongülü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Hata mi yaptım? Çok endişeliyim. Covid-19 aşısı so
    Gönderim Zamanı: 17 Haz 2021 Saat 21:57
Kadir bey 6 aylik bebeğim var sadece anne sütü alıyor. bugün asi günüydü ben de sizin aşıları bir arada yaptırma ile ilgili tavsiyelerinizi biliyordum. Ama size danışmadan covid asisi icin de kendime bugün randevu aldım. Ailece bugün asi olduk. Sonrasında ben kafaya taktım anne sütünden de geçecek bebeğe bir de kendi aşıları ağır gelir mi çok huysuz ama neden? Benim de heryerim kaşınıyor kabardı aşıdan mi yoksa stresten mi bilmiyorum. Çok üzgünüm bebeğim için endişeliyim.

Düzenleyen balkongülü - 17 Haz 2021 Saat 22:45
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı balkongülü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2021 Saat 22:23
En önemli sorumu unuttum sizin gazete yazınızı okudum kan sulandiricilarla ilgili. Ben gebeliklerimde daha önce yaptığım dusuklerden dolayı yapılan genetik inceleme sonucu kan sulandiricilar kullandım. 6 ay önce doğumla birlikte bıraktım 3. Çocuğum ilk ıkisinde clexane bunda da oksapar kullandım. Şimdi aşıdan sonra kullanmam gerekir mi? Kullansam bebeğe sütten geçer mi? Burda hiç bir doktor benim sorumu cevaplamadı. Sadece risk var diyorlar. Çok pişmanım asi olduğuma. 2. Dozu yaptırmayı düşünmüyorum 

Düzenleyen balkongülü - 17 Haz 2021 Saat 22:48
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı balkongülü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2021 Saat 22:24
Evde hala oksapar var ne yapayım sütten bebeğe geçer mi
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2021 Saat 22:53
Aşınızı olun. Hiç de korkmayın. Sütten hiçbir aşı ile ilgili hiçbir şey geçmez.
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı balkongülü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2021 Saat 22:55
Aşımı oldum bugün kadir bey. Peki kan cıvıltıcı kullanayım mı? Asi sonrası kalp krizi riski var mı? Kardiyo vasküler risk panelinde 4 gende heterozigot mutasyon vardı. Ondan oksapar ve clexane kullanmıştım 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2021 Saat 22:57
Çok aklınıza takılıyorsa, 5 gün kadar kullanın.
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı balkongülü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2021 Saat 23:00
Ya da corasprin alsam bebeğe zararı olur mu?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haz 2021 Saat 08:23
Hiçbir zararı olmaz.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 18 Haz 2021 Saat 08:24
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.