Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - KİTAP
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KİTAP

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Aybrsm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 85
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Aybrsm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KİTAP
    Gönderim Zamanı: 21 Eyl 2021 Saat 23:44
Orjinalini yazan: Dr.KadirTugcu Dr.KadirTugcu Yazdı:

Sevgili üyeler,
1 haftadır görüşemedik.
Bu arada; iyi bir haber, benim kitabım Editörden geçti ve Ekim ayında basılacak. 

Çok sevindim hocam baş ucu kitabımız hazır...
Yukarı Dön
erhazan Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 244
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erhazan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eyl 2021 Saat 07:04
Uzun zaman sonra alınan en güzel haber bu ☺️
Yukarı Dön
Ponk Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 146
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ponk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2021 Saat 21:55
Süper. Ne güzel bir haber.. Tongue
Yukarı Dön
chora Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 211
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı chora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2021 Saat 11:32
ne güzel haber verdiniz,sabırsızlıkla bekliyoruz hocam.

sevgiler
Yukarı Dön
Rosenes Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 94
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Rosenes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2021 Saat 00:26
Çok sevindim hocam.Hepimize hayırlı olsun ☺
Rose
Yukarı Dön
sehirlerdenbirsehir Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 25
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sehirlerdenbirsehir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2021 Saat 23:41
hayırlı olsun hocam çok mutlu olduk. 
Yukarı Dön
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 266
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2021 Saat 23:18
Sizi çok merak ettik hocam,kaç gündür. Sağlıklı bir ömür diliyorum size.Verdiginiz habere de çok sevindim çıkınca ilk alanlardan olacağım inşallah ♡
Yukarı Dön
kader Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 208
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kader Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2021 Saat 22:34
Çok mutlu olduk hocam...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.