Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Covit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Covit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
zeynep82 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 588
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zeynep82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Covit
    Gönderim Zamanı: 21 Eyl 2021 Saat 19:56
Hocam bu başlığı yazmaktan çekiniyorum ama yeni covit atlattık o dönemde çocuklar okula gitmedi.Küçük oğlum yatım gün süren hafif ateş ve halsizlikle atlattı.Cumartesi günü sıra arkadaşı ateşlenmiş covit çıkmış.Maskemi hiç çıkartmadım diyor.Ama yüreğim ağzımda tekrar bulaşır mı diye.Yeni atlattığımız için bulaşma ihtimali var mıdır acaba?Yoksa bizden onlara mu geçti?Çünkü çocuğun ailesinde henüz bir şey yokmuş sadece çocukta varmış ne yapsak bilemedim.Çok gerildim tekrar aynı süreci yaşmaktan korkuyoruz 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eyl 2021 Saat 08:40
Bilemem. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.