Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kil rengi kaka
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kil rengi kaka

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Derinimm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Derinimm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kil rengi kaka
    Gönderim Zamanı: 23 Eyl 2021 Saat 10:02
Merhaba hocam.oglum 2.5 buçuk yaşında.bir gece kusma ve ateşten sonra kıl rengi kaka yaptı.fakat kaka tutma problemimiz olduğu için bu durum devamlı mi yoksa 1 kereye mahsus mu anlayamıyorum.yapacagi kakayi bekliyorum 6 gündür.bu sırada ilce hastanesine gittim.ultrason olmadığı için kan tahlili yaptılar.sonuclari değerlendirirseniz sevinirim.simdiden teşekkür ederim
Ldh=479,85
Albumin=41,87
Ure=25,10
Kreatinin=0,41
Ast=35,88
Alp=338,37
Total protein=63,87
Ürik asit=2,68
Alt=21,36
Ggt=16,02
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eyl 2021 Saat 13:09
Yediği bir gıdadan mikrop kapmış.
US ne işinize yarayacak!! Lüzumsuz yere yapılmış gereksiz tahliller. 
Yazılarımı okuyun. 
Yukarı Dön
Derinimm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 34
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Derinimm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eyl 2021 Saat 14:19
Hepsini okudum hocam.az once biraz kaka yapti  cok acik kahverengiye dönmüş rengi. acikcasi us yi ben sormuştum.yine internetten  hastane yazılarını okuma hatasına düştüm.beyaz kakaya safra taşları neden olur diye.cok sağolun Allah sizden razı olsun.tesekkur ederim🙏
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eyl 2021 Saat 17:06
Safra taşları, sarılığa sebep OLMAZ''..  Safra yollarında tıkanma olursa  sarılığa sebep olur.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.