Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ige degeri
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ige degeri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayyssee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 100
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayyssee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ige degeri
    Gönderim Zamanı: 23 Eyl 2021 Saat 16:14
http://m.YollaYap.com/busd/1632402710356.jpg ;

Merhabalar hocam, kendim için soruyorum bunu omzumda ve kolumda mantar çıkıyor diye tahlil vermiştim, ige değeri çok yüksek cikti ben de o zaman cips çikolata türü şeyleri coj yemiştim, bir de bu ürünleri ne zaman yesem mutlaka mantar artıyor ve sivilce çıkıyor, alerji bölümüne gitmem gerekir mi? 
Yukarı Dön
ayyssee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayyssee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2021 Saat 01:14
Hocam bakabilir misiniz? Maksimum 100 çıkması gereken ige bende 520 cikti alerji bölümüne mi gitmeliyim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112771
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2021 Saat 08:37
Resim açılmıyor. 
Allerji bölümü size NE diyecek?? O gıdaları "yemeyin" diyecek!
Yukarı Dön
ayyssee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayyssee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2021 Saat 08:50
Muhtemelen ama daha once böyle bisey yoktu sonradan olmaya başladı ben de anlamadım ki 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112771
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2021 Saat 12:29
Allerjiler DAİMA sonradan gelişir. Bir insan, hiç karşılaşmadığı bir maddeye karşı ASLA allerjik reaksiyon 
gösteremez. Türk doktorlarının anlattıklarına inanmayın. Türk doktorları, Penisilin allerjisini bile doğru dürüst
bilmezler.. İlk iğnede allerji olabileceğini zannederler. Halbuki, Penisilin allerjisi zamanla, iğne vurula vurula
gelişir. O yüzden de, çocuklarda Penisilin allerjisi olmaz. 

Yukarı Dön
ayyssee Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayyssee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2021 Saat 12:48
Sut ürünleri yedikten sonra oluyor bende genelde sut ürünlerine alerjim mi gelişti yani Cry
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.