Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Covid öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Covid öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 370
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Covid öksürük
    Gönderim Zamanı: 23 Eyl 2021 Saat 17:14
Hocam size defalarca yazıp rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın. 7 yaşındaki kızım 7gündür hastaydı, sonra ben ve eşim de rahatsızlanınca test yaptırıp pozitif çıktık. Bende 3gündür ateş var düşürmedim, dediklerinizi uyguladım. Bugün şiddetli öksürük başladı. Baya balgam çıkarıyorum öksürerek. Ateş düşürmediğim halde akciğere mi indi? Eşim de aynı şekilde. 

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eyl 2021 Saat 20:11
İlaç kullanmayın. Limonlu bal, ColdMix ve sıcak su buharı uygulayın. 
Yukarı Dön
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2021 Saat 19:04
Dedikkerinizi uyguladım hocam. Ateşim 3 gün 38 üstü devam etti. 1 gün normale döndü derken bu akşam tekrar yükseldi. 1 adet parol içsem olur mu? Hocam bir de sağlık bakanlığından Favipiravir getirdiler kullanmadık. Ama annem ve babam beni bunaltıyor kullan yoksa iyileşemezsin diye. Sürekli sıkboğaz ediyolar. Bu halimle laf anlatmaya çalışıyorum.  Öksürüğümün şiddeti azaldı ancak kesik kesik ve sık öksürüyorum şimdi de.
Yukarı Dön
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2021 Saat 22:16
Dayanamayacağım kadar yükseldi ateşim 39 oldu. 
Yukarı Dön
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eyl 2021 Saat 03:55
Hocam yardımcı olur musunuz bugün covid 6.gündeyim öksürük o kadar çok ki nefes aldıkça öksürüyorum sanki. Yatarken öksürük çok az ancak kafamı kaldırdığımda ya da ayağa kalktığımda inanılmaz sıklaşıyor. Bunun bir anlamı var mı? Bir de burnumun içi acaip kurudu, burun kökünde balgam var gibi geliyor. İliadin kullanmanın etkisi olur mu?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eyl 2021 Saat 09:48
Öksürük ile ilgi daha BUGÜN 2-3 yazı yazdım, bari onları okuyun. 
Yukarı Dön
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 08:14
Hocam tüm yazılarınızı okuyorum ama diğerleri griple ilgiliydi, benim sorduğum gibi değildi. Ayakta duramıyorum sürekli yatıyorum. 7.gün oldu bugün ve hala kol altımdan ateşim çıkıyor. Dediğiniz gibi ilaç almadım, ne kollarım ne bacaklarım tutuyor. Ateş kendi kendine düşmeyecek mi artık?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 10:03
EĞER, ağrınız varsa, o zaman Parol kullanın.. Sadece Ateş düşürmek için kullanmayın. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.