Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Covid öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Covid öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 370
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 21:05
Hocam ilaç almadım hiç. Öksürüğün varlığı ciğerlere indiğini gösterir mi? Bununla ilgili korkutuluyorum sürekli. Cevabınızı rica ederim.
Yukarı Dön
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 22:04
Normal bir öksürük değil kesinlikle. Derin nefes almaya çalışıyorum geri verirken kesik kesik çıkıyor ve alt dudağım titriyor. Nefesi verirken öksürük daha da fazla çıkıyor. Ayrıca çok yoğun balgam var, öksürükle balgam da çıkıyor. Hocam perişanım. Korkuyorum. Arama butonu çalışmadığı için tekrar tekrar size danışıyorum. 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 23:12
Hiç olmazsa, son 2 günden beri yazdıklarımı okuyun. 
Yukarı Dön
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 23:15
Hocam okuyorum. Benzer soru görmedim ben..
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 23:20
Soruları değil benim cevapları okuyun. 
Yukarı Dön
Burcu87 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Burcu87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 23:26
1.5 senedir okuyorum sizi. Çocuğumu da bu şekilde tedavi ettim hep. Şuan size ihtiyacım var, aile hekimim hastaneye gitmemi öneriyor. Bense size danışmadan adım atmıyorum.  
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2021 Saat 23:29

Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 93797 Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri 
  Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevaplaMesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: Dün Saat 09:37 - IP: 88.244.95.155 IP Bilgiler
Hiçbir ilacı kullanmayın. Kreşe de gönderin. Bırakın hasta olsun ve bunlara karşı bağışıklığını bu yaşlarda 
oluştursun. Şimdi göndermezseniz, Okul zamanı hasta olur ve derslerden geri kalır. 
"Balgamlı öksürük" ANCAK, Türk doktorları tedavi ederlerse, Zatürre'ye çevirir. BAK: "Sahtekarlığın 3 Safhası" 
Orta kulak iltihabı(iltihap değildir) ve kulak ağrısı yaparsa; İliadin DAMLA ile düzelir. 
Bu konuları iyi okuyun. 

Yukarı Dön
slax Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 72
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı slax Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eyl 2021 Saat 15:00
Merhaba nasıl oldunuz acaba merak ettim de ben. Allah çok şifa versin inşallah 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.