Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 5 aylik bebegim
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

5 aylik bebegim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ayseebrar42 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 114
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayseebrar42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 5 aylik bebegim
    Gönderim Zamanı: 29 Kas 2021 Saat 15:56
Merhaba hocam. 5 aylik oglum ve 3 yasindaki kizim oksurek ve grip oldular. Ben dokfora götürmedim malum surup sebeplerinden dolayi yada ilacli hava verdikleri icin ama doğru mu yapiyorum yanlis mi bilemedim. Erraftan gotur bronsit olur bebegin daha kotuye gider cigerlerine iner hastalik dediler korktum biraz. Kizim ayakta atlatiyor sukur ama 5 aylik oglum cok kucuk doktora goturmem icin ne kadar hasta olmasi lazim veya ne olmasi lazim soylerseniz cok sevinirim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kas 2021 Saat 19:33
 O "etraf", sahtekarligin 3 safhasini yemis aptallar! Sakin o aptallara uymayin.
Benim anlattiklarimi uygulayin. Turk doktorlari ASLA Grip teshis etmezler. Sakin onlarin tuzaklarina dusmeyin.
Benim anlattiklarimi uygularsaniz, ASLA Turk doktorlarinin eline dusmezsiniz. 
35 sene ozelde calistim, tek bir hastam bile Solunum Yolu enfeksiyonu nedeni ile hastaneye YATMADI! 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 29 Kas 2021 Saat 19:41
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayseebrar42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kas 2021 Saat 21:41
Ben sizin yolunuzdan gidiyorum hocam asla kullandirtmadim grip soguk alginligi ilaci.  Bu yuzden cok eleştiri alıyorum. Vijdansiz anne oluyorum  guya cektiriyorum cocuklara Kendim de kullanmiyorum artik ilac. Ama çocuğunu grip icin götürüp ilacli hava ve bi suru surup ile eve dönen o kadar çok anne baba var ki facebook grubunda okudugum. Sok oluyorum. Eve hava makinesi aldiriyo doktorlar
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kas 2021 Saat 19:40
Aldirirlar tabii ki!! "Komisyon" meselesi... Tamamen duygusal. 
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayseebrar42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2021 Saat 20:05
Hocam merhaba. 5 aylik oglum grip diye yazmistim size burun akintisi ve hapsurmasi gecti cok sukur. Bunlar varken oksurekte baslamisti ablasinda da bebegimde de. Bebegim oksuregi atamadi hala yogunlugu azaldi sukur ama sabahlari uyandiginda ve günde bi kac kez daha oksuruyor arka arkaya balgamli. Bunun icin bisey kullanmamiz gerekli mi yoksa kendiliginden gececek mi?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2021 Saat 23:29
SAKIN ilac kullanmayin, ara ara sicak buhar uygulayin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.