Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kürek kemiklerindeki sızlamalar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kürek kemiklerindeki sızlamalar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
derya_ksm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı derya_ksm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kürek kemiklerindeki sızlamalar
    Gönderim Zamanı: 01 Ara 2021 Saat 15:21
Hocam merhabalar,
Yaklaşık 2 haftadır kürek kemiklerimin üzerinde sızlama ve uyuşma hissi vardı.8 ay önce geçirdiğim covidden sebep olduğunu düşünmüştüm.
41 yaşındayım,bu zamana kadar bu hissi hiç yaşamadım.öcelikle gece yatarken uyuşma sızlama şeklindeydi.
1 haftadır da kürek kemiklerimin her yerinde yanma,sızlama ve ağrı şeklinde geziniyor.zaman zaman 
böbreklerimin üzerinde ağrıyor gibi.1 saate kalmadan sırtımın her yerinde geziniyor gibi :(
Kürek kemiklerimin etrafı hem yanıyor hem ağrıyor.
5 gün önce ağrıya dayanamadım ve acile gittim.CRP yaptırdım sonuç temizdi.akciğer grafisi de temiz çıktı.
2 ay öncesinde de kalp dr'una gidip genel kontrol yaptırmıştım.Onda da sorun çıkmamıştı.
ama bu ağrı asla tarif edilir değil.aniden geliyor sanki biri yumruk atmış da gitmiş gibi :( 
en son yine kürek kemiklerimin ortasına saplanıp kalıyor.son 2 gündür de kolumda da hissedilir oldu.
hastalık hastası gibi hissediyorum kendimi.
hangi bölüme hangi dr a gitmeliyim hocam ? 
psikolojik olarak böyle bir ağrıyı kimse çekmez sanırım:( yoğun stresli bir dönemden geçiyorum herkes gibi.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ara 2021 Saat 18:54
Safra kesenize bir baktirin. 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı derya_ksm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2021 Saat 13:58
Hocam öncelikle dönüşünüz için teşekkür ediyorum.
Safra kesem 5sene önce alındı :( 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı derya_ksm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2021 Saat 14:01
Hocam öncelikle dönüşünüz için teşekkür ederim.
Safra kesem 5 yıl önce alındı :(
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2021 Saat 18:48
Bir Dahiliye doktoru gorsun. 
Yukarı Dön
gokben Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 114
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gokben Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ara 2021 Saat 03:42
Fizyolojik birşey bulunamaz ise mutlaka psikiyatra gidin dediğiniz şiddette ağrılar psikolojikte olabiliyor kendimden biliyorum ne ağrılar yaşadım bahsettiğiniz uyuşmalar yanmalar ağrı ve vücutu gezmesi psikolojik ihtimalini arttırıyor
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.