Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Burun kanaması
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Burun kanaması

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
orhantugba Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 349
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı orhantugba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Burun kanaması
    Gönderim Zamanı: 04 Ara 2021 Saat 22:34
Hocam kızım 9 yaşında burun kanamasi oluyor iki gündür gece kendiliginden kanamis az bişey şimdide bı başladı epey kanadı tek taraflı damla damla... Doğdugundan beri kanamaya meyilli zaten burnu ... Ben kısa hem gece hem de şimdi kanayinca endislendim biraz neden tekrarladı ki hocam acaba ... Uzun süreli şiddetli kanamadi çok şükür doktora götürmeme gerek varmı şuan için ?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2021 Saat 04:03
Burun temizligini , burnuna su cekip-sumkurerek yapsin. Elini surmesin. Bir muddet sonra o kanayan damar toparlanir ve hemen kanama olmaz. 
Yukarı Dön
orhantugba Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 349
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı orhantugba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2021 Saat 05:04
Genelde o şekilde yapıyoruz hocam yine yaparız.. bide hocam ilginç tarafı ağlasın biseye sinirlensin bazen öyle de oluyo kendini sıkarak sinirleniyo pıt pıt düşmeye başlıyor kızım diyorum yapma dinlemiyor ... Annelik işte az da kanasa aklima saçma sapan şeyler geliyo buda normal mi hocam ?  Genelde kanıyor çocukların burnu kanamadan büyüyen yok galiba ne zaman endişe etmeliyiz ? Benim çok kanardi 8 yaşında iken okuldan şiddetli bir kanamayla gelmiştim iki avuç dolusu  hatta yatirmislardi genizime kadar dolmus bide o çıkmıştı çok felaketti bişey yok demişlerdi ... Gerçekten ürkütücü
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2021 Saat 18:40
Suphelendiginizde, "Kan Sayimi" yaptirip, bana yazin. 
Yukarı Dön
Alyamommy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Alyamommy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2021 Saat 14:17
Hocam aynı sorun benim yiğenimdede mevcut her ay burnu kanıyordu gecen hafta günde 2 kez kanayınca doktora götürdük kan tahlili yapıldı kulak burun boğazcı burun damarlarında incelik yok dedi birde siz bakabilirmisiniz sonuçlarına bu kanama neden kynaklı olabilir. 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2021 Saat 18:37
???? Tahlil nerede??? 
Yukarı Dön
Alyamommy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Alyamommy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2021 Saat 18:56
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2021 Saat 23:42
Hicbiri acilmiyor. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.