Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Grip
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Grip

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 738
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Grip
    Gönderim Zamanı: 07 Ara 2021 Saat 23:53
Dr bey Kızım grip 4 gündür hafif ateş öksürük burun akıntısı var ateş 38 üstüne çıkmadı
Dün şort atlet yatirmistim ev çok sicak diye hafif ateşli olunca.bugun öğlen karın ağrısı başladı sancı şeklinde gelip gidiyor ama ağrılı baya.  ishal kusma yok şuanda .domuz gribi mi yoksa dün gece üsutmus olabilir mi 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2021 Saat 02:41
Usutmekle hicbir hastalik olmaz. Bunlarin tamami Turk doktorlarinin uydurmalarindan biridir. 
Arkadan ishal gelecek, sakin ilac vermeyin. 
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2021 Saat 15:52
Dr bey bugün öksürük burun akıntısı daha iyi baya hafifledi. ateş yok ama karın ağrısı devam ediyor sancı gelince kıvranıyor cocuk.gaz çıkarır yada kaka yaparsa rahatlıyor hala ishal yok.ama baya cıvık ve kokulu kaka var
Karın ağrısı için ne yapabilir? 
Gastaointestinal sistem rahatsızlıkları eklenince domuz gribi diye okumuştum.ne kadar surer bu Karın ağrısı? süreç normal mi

Düzenleyen Gunes05 - 08 Ara 2021 Saat 17:36
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2021 Saat 18:55
SAKIN ilac vermeyin. Agzi neyi severse, onlari yesin. 
Okumaya devam. 
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2021 Saat 19:00
Vermiyorum doktor bey ateş dusurucu bile vermedim. Sancısı çok sürekli tuvalete gitmek istiyor bu yüzden sordum.takip edicem sagolun
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ara 2021 Saat 07:03
Dr bey hastalığın 5. Günü dün ateş bitmişti(4 gün hafif ateş oldu) öyle yazmıştım hiç ateş olmamıştı şimdi ateşi yukseldi.bu normal mi ateşin bir gün olmadan tekrar yükselmesi? Birde 5 gündür şuan ateş en yüksek derecelerde hastalığın ilk günleri bu kadar yukselmemisti ve 4 gündür illadin kullanıyordum kulaklari çok kaşınıyorum bugün kulağım agriyor diyor.
Dilde pas yok ama ağzında koku var viral değilde bakteriyel birsey mi acaba doktor bey

Düzenleyen Gunes05 - 09 Ara 2021 Saat 15:04
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ara 2021 Saat 18:41
"kulak" hadiseleri DAIMA, Viral hastaliklardan sonra olur. 
Iliadin'e devam. 
Yukarı Dön
Gunes05 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunes05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ara 2021 Saat 18:47
Dr bey daha önceki yazılanlardan okumuştum kulak hadiselerin ama viral  hastalık sonrasi diyorsunuz ama  ateşimiz ve karın ağrısı hala geçmedi.agriyla tuvalete gitmek istiyor kaka yapamazsa gaz çıkarıyor uzun süren ağrı degil
Birde bir gün arayla tekrar yükselmesi normal mi atesin

Düzenleyen Gunes05 - 09 Ara 2021 Saat 19:32
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.