Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Farenjit sanırım
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Farenjit sanırım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 255
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Farenjit sanırım
    Gönderim Zamanı: 17 Oca 2022 Saat 03:17
Merhaba hocam 34 yaşında 58 kim.kış aylarında sık sık bademciklerim şişer boynumun dışından bakınca bile bilye şeklinde dışarıdan belli oluyorlar. Ve şuan 3 gündür yine başladı bademciklerin ve dilimin arka tadına doğru olan yan kısımları da beyaz noktasını.yutkunamiyorum antibiyotik kullanmak gerekir mi sık sık farenjit olunca? Resimdeki beyaz noktaciklar bademciller üzerinde ve dil yanları çok ağrım yanmam var sıcak şeyler içmeye çalışıyorum ama nafile cevabınız için şimdiden teşekkürler 
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 255
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2022 Saat 11:03
Hocam cevaplarsanız çok sevinirim 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Oca 2022 Saat 19:44
Bademcikler, disardan GORULMEZLER! 
Disardan gorulenler, Lenf Bezleridir. Arada boyun adeleleri vardir. 
Antibiyotik gerekirse: Ates+ Agizda pis koku+ Dili kaplayan pas tabakasi olur.
LUTFEN, hic olmazsa, son 2 gunden beri yazdigim cevaplari okuyun. 
Bogaz agriniz olursa; Tantum Verde Sprey kullanin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.