Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Göğüste Kabuklanmış Gibi Görünen Kızarmış Döküntü
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Göğüste Kabuklanmış Gibi Görünen Kızarmış Döküntü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aysegul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 46
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aysegul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Göğüste Kabuklanmış Gibi Görünen Kızarmış Döküntü
    Gönderim Zamanı: 23 Oca 2022 Saat 17:26
Hocam merhaba, yazdıklarınız benim için çok kıymetli. Oğlumun boynunun altında ve biraz göğsüne doğru çizilmişte kabuklanmış gibi kızarmış bir görüntü döküntü oluştu. Bu durum iki üç aydır aralıklı olarak dört beş kez tekrarladı. Önce okulda arkadaşlarıyla itişirken olmuştur diye düşündüm ama yaklaşık bir aydır sürekli grip olduğu için evdeydi ve son bir hafta önce böyle bir döküntü farkettim. Tam geçti derken bugün yine iki tane kabuklanmış gibi bir döküntü çıkmış. Griple bağlantılı olabilir mi. 5 gündür kulak ağrısı için iliadin kullandık. 6 yaş 20 kg. Önemli bir durum olabilir mi. 
Yukarı Dön
aysegul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aysegul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2022 Saat 22:30
Hocam ilk kez resim yüklemeye çalıştım. Başarabildim mi emin değilim. Boynunda ve çenesinde de belirdi. Hafif çarpmış gibi kızarmış, çizilmiş gibi bir görüntü
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2022 Saat 22:36
Daha once Resim gondermis olanlarin baglantisini kullanin. 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 03:02
https://imgyukle.com/i/oGutYH

Bu baglantiyi kullanin.
Yukarı Dön
aysegul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aysegul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 10:27
Hocam aşağıdaki fotoğrafı sabah çektim. İzler hala duruyordu

Düzenleyen aysegul - 24 Oca 2022 Saat 11:11
Yukarı Dön
aysegul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aysegul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 11:10
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 19:06
Uyuz..
Kwellada sampuan alin ve ICINI COK IYI OKUYUN..
Bu sampuan ile butun vucudunu yikayon, sampuan en az 4 dakika vucutta kalsin. 
Onceden ic camasiri ve yatak takimlarini kaynar suda yikayip, kizgin utu ile utuleyin. 
Eski cevaplari okuyun.
Yukarı Dön
aysegul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aysegul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 21:50
Hocam bulaşıcı mı. Ayrıca koşturup terlediğinde de sanki daha belirginleşip artıyor. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.