Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Akciğer filmi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Akciğer filmi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 May 2022 Saat 07:16
Denize girsin, geçer.
Yukarı Dön
Zeynep33 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 145
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zeynep33 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2022 Saat 19:22
Dr bey deniz sezonuna kadar cekecez mi bunu geçen hafta size öksürünce cigerden senfoni sesleri geliyo demisdim şuan ciğerden o kaba sesler gelmjyo ama sürekli genzinde balgam var gibi ve kuru öksürük yapiyo bu sefer boğazına bişey takiliyo gibi sürekli hocam bu geniz akıntısı mi öksürük yapiyo sizce?
Hocam bir de bende de mevsimsel alerji var benim de burnum gözüm kasiniyo hapsriyorim genzim akiyo ama bende öksürük olmuyo kızımda neden öksürük yapiyo sizce bu geniz akintisi?

Düzenleyen Zeynep33 - 23 May 2022 Saat 19:25
Yukarı Dön
Zeynep33 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zeynep33 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2022 Saat 22:41
Kadir bey kızım bugün çok öksürdu az önce uyudu sırt üstü uyuyo uyurken sol.gogsune elimi koydum arada kaybolan arada belirginleşen sanki bisey pıt pıt ediyo gibi elime ses geliyo arada yok oluyo 2 3 dk sonra o ses elime geri geliyodu ciğerlerde bı sıkınti olabilirmi? Sanki hava kaçağı gibi bı ses bu bahsettiğim inanın şuan korkudan elim ayağım titriyor şu tomografide yazan sol ve orta lobdaki atelektatik alan mevzusu bunlara sebebiyet veriyo olabilirmi Dr bey?

Düzenleyen Zeynep33 - 23 May 2022 Saat 22:44
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2022 Saat 08:18
Ateş:Yoksa..
Solunum sayısı:60'dan fazla değil ise, 
Solunum: Sıkıntılı değil ise, önemli bir şey değildir. 
Sıcak su buharı faydalı olur.
Yukarı Dön
Zeynep33 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zeynep33 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2022 Saat 09:08
Onlar yok da Dr bey benim bu cigerdeki lekeler kafama çok takiliyo daha önceki yazılarınizda.cigerinde.lele olanlara bronoskopi falan onermissiniz acaba lekeler ciğere yeterli hava gitmesini engelleyip öksürük oluşuruyo olabilirmi? Nette leke oksurtur falan vs yazıyo hocam çok kafanızı agritiyorum farkındayım ama bı anne olarak psikolojim bozulmuş durumda mazur görün lütfen 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2022 Saat 17:22
Ateş:Yoksa..
Solunum sayısı:60'dan fazla değil ise, 
Solunum: Sıkıntılı değil ise, önemli bir şey değildir. 
Sıcak su buharı faydalı olur.
Yukarı Dön
Zeynep33 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zeynep33 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2022 Saat 16:19
Dr bey kızım 3 gündür günde 2 3 kez öksüriyordu bazen hiç oksurmuyo bugün artti acile götürdüm sirtini dinleyen Dr ronkus sesi var bı tarafda dedi ne zaman öksürük artsa sırtını dinletsem farklı bı ses var diyo drlar ne yapiym bana lütfen yol gösterin yalvarıyorum atelektazi vardı tomografi raporunda o cikmisdi kızımda o öksürtur diyolar ömür boyu öksurcek mi bu kızım ne olur bu sefer açıklayıcı bir cvp yazın 

Düzenleyen Zeynep33 - 26 May 2022 Saat 16:21
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2022 Saat 18:31
"  ronkus sesi var bı tarafda dedi "
Al bir Türk doktor uydurması daha!! 
- Kaba raller!!!
- Haşin sesler!!! 
Uydur babam, uydur!
Siz benim dediklerime bakın, bu soytarılara değil.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.