Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kan degerleri
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kan degerleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
umayey Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 157
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı umayey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kan degerleri
    Gönderim Zamanı: 27 May 2022 Saat 12:42
.

Düzenleyen umayey - 27 May 2022 Saat 14:39
Yukarı Dön
Fffeyzaaa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fffeyzaaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2022 Saat 14:36

Hocam merabalar. 

Kızım 5 yaşında okula yeni başladı. Hiç antibiyotik kullanmadan seneyi bitirmek üzereydik ki grip arkası kulak ağrısıyla 3 gecedir uğraşıyoruz.İliadin kullanıyoruz bu arada. Aslında dün gündüz çok iyi olmasına rağmen akşama doğru ateşi yeniden çıktı ve 38.5 tan aşağıya inmedi 39dan yukarı da çıkmadı  mecbur calpol verdim doktora gitmek zorunda kaldık. Tahlil sonuçlarını gönderiyorum antibiyotiğe başlamalımıyız bilemedim teşekkürler

Lökosit17

Nötrofil 75

Lenfosit14

Crp 11.19 mg/dl

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2022 Saat 16:08
Ateş +Ağızda pis koku +Dili kaplayan pas tabakası varsa; Antibiyotik gerekir. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.