Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sürekli ateşli
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Sürekli ateşli

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 268
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağu 2022 Saat 09:27
Hocam çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Birşey daha soracağım size doktor çocuk bu sene okula başladığı için sık hastalanacagini söyledi. Evet sizde söylüyorsunuz . Vaxoral isimli bir kapsül önerdi . Daha önce önerdiğim herkes çocuğum hiç hastalanmadi demiş. Bir nevi ağızdan bakteriyel hastalıklara karşı aşı gibi düşün dedi. Bu konuda forumda yorumunuzu hiç göremedim . 
Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağu 2022 Saat 20:48
Hocam son kez soruyum. Oğlumun kulakları akıyor sürekli hatta yastıği batırıyor 2-3 gün de gerçekten yüksek sesle konusmayinca duymamaya başladı. Bunun için ne yapmalıyım iliadin kullaniyim mi
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112766
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağu 2022 Saat 21:23
1- Vaxoral yeni bir şey değil, ben '802li yıllarda 10 sene kadar kullandım ama, hiçbir üstünlüğünü görmedim. 
2- Kulak bu halde siz hala İliadin kullanmadınız mı? HEMEN başlayın ve 5 gün kullanın. Bir kür yetmeyebilir. 
SAKIN o durumdaki kulağa bir şey DAMLATMAYIN!! 
Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağu 2022 Saat 09:20
Hocam nasıl böyle bir ihmalkarlik yaptım bu kulağını fark etmedim. İki gündür iliadini düzenli kullanıyorum . Ama çocuk bildiğiniz duymuyor ancak çok yüksek sesle konuşursak duyuyor. Diğer odadan cagirdigimizda falan hiç duymuyor TV duymuyor kapının ziline hoplayıp kalkardı şimdi hiç duymuyor. Yanında konustugumuzu bile duymuyor . Hocam kulak zarı zarar mi gördü acaba iliadinle geçer mi ? KBB ye gösterelim mi ? Çok suçlu hissediyorum kendimi 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağu 2022 Saat 10:35
Önce İliadin'i 5 gün kullanın. 1 gün ara verdikten sonra tekrar 5 gün aynı şekilde kullanın, geçmezse, 
gösterin. 
Kulak zarında delik var!!! O KESİN.. Öztaki borusu İliadin etkisi ile açılınca, kulak kendini tamir edebilir. 
Tamir edemiyorsa, kalıcı delik var demektir. Nasıl bu hale geldi, hayret! Meslek hayatım boyunca hiçbir 
hastamda böyle bir şey olmadı. 

Yukarı Dön
TubaKısa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TubaKısa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağu 2022 Saat 21:25
Sayın hocam konunun devamı diye buraya yazıyorum 
İliadini aynen dediğiniz gibi kullandık
Çocuğun duyması eskisi kadar olmasa da baya baya düzeldi 
KBB doktoruna gittik her iki kulak zarları da sağlam dedi ve basınç testi istedi. 
Basınç testi sonucuna göre her iki kulakta fazlaca sıvı olduğunu söyledi. 
1 ay kullanmamız için bir tedavi düzenledi.

ERDOSTİN 175 MG /5 ML 100 ML SÜSPANSİYON İÇİN KURU TOZ

NAZOSTER %0,05 NAZAL SPREY

CEFTINEX 125 MG/5 ML 100 ML ORAL SUSPANSIYON

LEVMONT 2,5/4 MG 30 CIGNEME TABLET

3 ay sonra kontrole gidecekmisiz  eğer geçmiş olmazsa tüp takılması gerektiğini söyledi.

Hocam sizin makalelerinizi okudum hiçbir ilacı almadım. Yapmam gereken herhangi birşey var mı ?

Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağu 2022 Saat 10:28
Tam bir TUZAK!!! Sakın o ilaçların hiçbirini kullanmayın... İlk 1 hafta SAHTE bir iyilik halini takiben, çocuk
 daha kötü bir durumda olacak ve bu sahtekar;
" - Ben elimden geleni yaptım, bakın görüyorsunuz hiç düzelme olmadı, buyurun ameliyata"  diyecek!!
Sıvı varsa, ağrı olur!! Ağrı yoksa, sıvı yoktur. Bu kadar basit. 
Yazarlar kısmında bu sahtekarlık ile ilgili 2 makalem var, onları okuyun. 
Ağrı olursa, gene aynı şekilde İliadin damla kullanın. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.