Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ateşli havale 5 yaş
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ateşli havale 5 yaş

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Zorannelik Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 302
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zorannelik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 09:34
Teşekkür ederim, iliadin merck 0,025 sprey ise 0,050 çözelti olduğu için merck olan damladan 4er damla yaptım çok şükür geceyi atlattık ağrısı da geçti hocam. Bir çözelti diğer çözeltinin 2 katı kadar olduğu için ben de damlayı 2 kat yapayım dedim düz mantık:)
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zorannelik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 18:25
Hocam 5 yaşındaki ikizlerden biri dün ateşi yoktu ama mide bulantısı halsizlik baş ağrısı öksürük vardı. Bugün hepsiyle birlikte yine ateş var. Ağızda koku var tek eksik dilde pas rengi. Dil fotoğrafını atıyorum hocam. Biliyorum ateş dilde pas rengi ağızda pis koku birlikte yoksa virüstür diyorsunuz ama bu seneki hastalık gerçekten çok tedirgin etti. Çok küçük zayıf güçsüz durumdayken bile bu kadar halsiz kalmamislardi, çok farklı seyrediyor hastalık. Emin olmak için wbc baktirsak mi?
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zorannelik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 18:32
Orjinalini yazan: Zorannelik Zorannelik Yazdı:

Hocam 5 yaşındaki ikizlerden biri dün ateşi yoktu ama mide bulantısı halsizlik baş ağrısı öksürük vardı. Bugün hepsiyle birlikte yine ateş var. Ağızda koku var tek eksik dilde pas rengi. Dil fotoğrafını atıyorum hocam. Biliyorum ateş dilde pas rengi ağızda pis koku birlikte yoksa virüstür diyorsunuz ama bu seneki hastalık gerçekten çok tedirgin etti. Çok küçük zayıf güçsüz durumdayken bile bu kadar halsiz kalmamislardi, çok farklı seyrediyor hastalık. Emin olmak için wbc baktirsak mi?

Dil fotografi
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Zorannelik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 19:56
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 20:28
Antibiyotik gerekmiyor. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.