Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ne yapacağımı bılmıyorum
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ne yapacağımı bılmıyorum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 9>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mekselina Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 315
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mekselina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ne yapacağımı bılmıyorum
    Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 20:17
Hocam bılıyorum surecegını sadece rahatlaması ıcın sormuştum kullanabılır mı dıye
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 20:05
Bu seneki Gripler, 2-3 hafta suruyorlar! 
Yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mekselina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2022 Saat 18:34
Hocam hıc ilaç vermedım dedıklerınızı harfıyen uyguluyorum ancak öyle bır öksürük halı aldığı 5 gündür ates devam edıyor 1 dak 40 kere oksuruyor desem yerıdır bırsey olmaz degılmı çocuğa rahatlaması ıcın evde nebuluzator cıhazı var covıd olmustuk 2 yıl önce ozaman kullanmıştım kullan kanım sakıncası varmıdır cocuk kıpkırmızı oluyor artık oksurmekten bırde balgam cıkıyor sanırım atesı devam edıyor doktora gıtsem tekrardan kesın yatırırlar hastahaneye korkuyorum hocam bayadır sık hasta olduk ama ılk defa böyle oksuruyor banada bulaştı sanırım grıpten cok bogaz agrısı balgamlı öksürüğüm var
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2022 Saat 19:14
Oksurme esnasinda, karin duvarina, basinc yuklendigi icin, agrilar olur, yapilacak bir sey yoktur. 
Yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mekselina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2022 Saat 10:15
Hocam kızım oksurmekten kusuyor antıbıyptık vermedım bal lımon herseyı yapıyorum yanlız karnıda cok agrıyor sanırım oksurmekten bu an bı çare bulamazmıyız hocam😔 mıdesıde bulanıyor hıc bısey yemıyor 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2022 Saat 20:06
Antibiyotik gerekmiyor. 
MONO degeri yuksek ise, Enfeksiyoz Mononukleoz olabilir, 
Atesi dustukten sonra, her turlu asi vurulabilir. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mekselina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2022 Saat 17:30
https://www.hizliresim.com/6j5u4hp bogazımız bu sekılde hocam ağızda koku var ates te var ama pas yok sanırım bademcıklerıde de normalde ırı zaten ama cok asırı oksuruyor daha antıbıyotıgı vermedım hocam sızden cvb beklıyorum
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mekselina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2022 Saat 17:27
Hocam kızım atesı düşürmedim bugün hastaneye gıttım kan tahlılımde wbc 19 çıktı cok fena oksuruyor burunda sureklı tıkalı doktor agumentin es 600 yazmış sımdı sorum agumentın kullanırken grıp asısı  vurunabılırmı? sınıfta 3 kısı zatürre imiş 1 kısıde su çicegı olmuş 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 9>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.