Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - grip bronşit zatürre alerji?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

grip bronşit zatürre alerji?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Kas 2022 Saat 22:58
Gerek yok. Bir o "fis fisin" fiyatina bakin, bir de Dvit3 ampulun fiyatina!
Yukarı Dön
busra.e Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 47
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı busra.e Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kas 2022 Saat 09:29
Hocam sürekli okuyorum fakat size sormadan edemiyorum. 
şimdi bir ampul devit 3 versem d vitamini seviyesi yeterli düzeye ulaşır mı tekrar tahlil yaptırmam gerekir mi?
bu bir yıl boyunca yeterlilik sağlar mı?
kulağımdan şık şık sesler geliyor dedi ve gözü iki gündür hafif çapaklanıyor. gözüne tobrased damla mı damlatayım
yoksa burnuna iliadin mi damlatayım? teşekkürler.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kas 2022 Saat 18:30
Her sene 1 ampul Dvit3 icirin.
Hem gozlerine Tobrased damlatin, hem Iliadin kullanin. Bunlarla ilgili yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
busra.e Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı busra.e Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kas 2022 Saat 12:43
https://www.hizliresim.com/l1ugh61

Hocam ayın 1 inde alerjide yaptırdığımız testleri şimdi yükleyebildim yorumlayabilir misiniz? Bu testler yapılırken hasta değildi ama değerleri yüksek ya da düşük yazıyor. Bundan iki gün sonra grip olmuştu hala öksürük ve burun akıntısı devam ediyor. 
Yukarı Dön
busra.e Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı busra.e Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kas 2022 Saat 17:36
Hocam bir de yazılarınızı okudukça aklıma takıldı geçen yılki zatürre dediklerinde ilk hastaneye yatışındaki ve çıktıktan sonra diğer hastanedeki röntgenlerini paylaşıyorum inceleyip söyleyebilir misiniz o zaman bizim de mi hastanede yatmamıza gerek yokmuş. İkinci hastaneden çıkıp iyileşti diyene kadar bir ayda yedi röntgen bir tomografi çekinmiş kızım… 

Burda da bir ay önce çekindiği ve doktorun yatış gerekir dediği röntgen var hocam

Düzenleyen busra.e - 18 Kas 2022 Saat 18:42
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kas 2022 Saat 19:38
1- O testlerin HICBIRI Allerji testi degil. Sizi dolandirmislar.
IgE: Barsak solucanlarinda, Dis curuklerinde, Sinuzitlerde, bile yuksek cikar. Turk doktor palavralarina kanmayin.
Bu "Kan Sayimi" sadece o surecte, Grip gecirdigini gosteriyor. 
Her iki Rontgen de TEMIZ, sadece dusuk dozda sua verilmesi sonucu butun dokular koyu gorulmekte ve bu
 doktor gibi acemi (cahil) doktorlari kandirabilmektedir.
Hastaneye yatirdilarsa, "Tamamen duygusal" sebeplerle yatirilmis. 
Agizdan beslenebilen hicbir ENFEKSIYON hastasinin yatirilmasi gerekmez. 
Biz Hacettepe'de, Zaturre hastalarini sadece "Kalp Yetmezligi" varsa yatiriyorduk, duz Zaturrelere igne 
verip eve gonderiyorduk.
Ankara Tip Fakultesi de, bu hastalari yatirip bos yataklarini dolduruyordu. Zaten asla: Seker komasi, Tetanos, 
Menenjit hastalarini yatirmaz, "Yer yok" diyerek Hacettepe'ye sevk ederlerdi! 

Yukarı Dön
elif devrim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elif devrim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Kas 2022 Saat 07:42
Peki hocam sizin anlattıklarınıza göre çocukların hiç biri astım değil, hepsi grip geçiriyor gibi, eski yeni yazdıklarınızın hepsine bakıyorum, tamam anlıyorum, kızım 6 gündür oksuruyor ve burun akıntısı var, ateş yok ama yorgunum diyor, ben şimdi hangi doktora götürsem ventolin ve pulmicort fısfıs verecek, dediklerinizi okuyorum ve anlıyorum ama biraz anne gözüyle bakmaya çalışın, tedirgin oluyoruz, sürekli ya bronşit olursa ya zatürre olursa kafasındayız, öksürük tablosuna göre kızım ya grip ya astım, ince bir çizgi var sanki, sabah ve akşam limonlu Bal, illiadin burun temizliği, yastığına coldmix damlatiyorum, her sabah okula tedirgin gönderiyorum, kaçıncı gün anlayacağım bu çocuk grip mi astım mi, oksurukte ara ara azalma oluyor sonra gene artıyor, burnunu temizleyince rahatlıyor, okulda kendisi çok güzel temizlemiyor, çıkışlarda hep tıkalı geliyor eve, doktora gitsem fisfislari alicam ve muhtemelen 2 hafta içinde normale dönecek oksurukleri, genelde öyle oluyor, doğru yolda miyim suan, emin olamıyorum. Lütfen birsey yazin.
devrim07
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Kas 2022 Saat 19:24
21 seneden beri anlatiyorum. 
Turkiye'de artik hic Grip teshis edilmiyor! Tamamina astim, Bronsit, hatta "Zaturre baslangici" gibi aptalca 
teshisler konuluyor. 
Astim; Astim krizi ile, yani solunum sikintisi ile baslar. Oksuruk ile DEGIL.
Turk doktorlara inanmayin. Oksuruklu Hastaliklar tablosunu iyi inceleyin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.