Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kulak agrısı, ates
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kulak agrısı, ates

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Meryemesma Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 169
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Meryemesma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ara 2022 Saat 21:03
Yok hocam hıc bır sey damlatmıyorum. Dun gece gıttıgımz doktor damla ve antıbıyotık verdi. Damlayı almadım antıbıyotıgı aldım ama kullanmadım esim ısrar edıyo kullanalım diye kullanırsam daha mi kotu olur.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112771
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2022 Saat 02:39
SAKIN! Yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Meryemesma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2022 Saat 19:01
Kadir hocam merhaba, 
1) Kızımın ıkı kulagı halen akıyor. Daha ne kadar böyle akacak? Ne zaman, hangi durumda korkmalıyım. Buyuk kızımda hıc boyle bir sey görmedim bunda olunca tedırgın olmaya basladım. Hıc bır ılac kullanmıyorum sadece ıllıadın kullanıyorum. 
2) Kızım bugun 4 gun oldu halen kakasını yapmadı. Karnım agrıyo diyor arada. En son yaptıgında cok aglamıstı anne acıyo demıstı. Sonrasında poposu cok kasınmıstı hatta kasıntıdan sabaha kadar uyumamıstı. Anestol pomad alıp surdum biraz rahatladı. Acaba tekrar acır korkusuyla mı yapmak istemiyor. Hocam ne yapabılırm fıtılle mi yaptırsam. Kayısı incir uzum hersey verdm yok yapmıyor.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2022 Saat 20:26
SAKIN:
Kulagina bir sey damlatmayin.
Sadece akintiyi silin, 
Tekrar 5 gun Iliadin damla anlattigim sekilde kullanin. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Meryemesma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2022 Saat 20:48
Hocam ıllıadın kulanıyoruz.
Dıger sorunumıuz olan soruya vereceğiniz cevabı mrk ediyorım. Kızım 4 gundur kaka yapmıyor. Karnım agrıyo dıyo sureklı alttan gaz cıkarıyor. En son kaka yaptıgı zaman cok zorlandı agladı. Sonra popo kasıntısından gece uyumadı. Anestol pomad surdum. Hocam acıyo diye korkıdan mı yapmıyo acaba. Ne yapabilirrım. Kayısı, uzum, armut verıyorum ama yok fayda etmiyor. 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2022 Saat 02:19
Kakasi geldi gibi his oluyor da,yapamiyorsa, Libalax lavman yarisini makattan kullanin. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Meryemesma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2022 Saat 08:04
Evet hocam oyle oluyor. Lavmanı alıp denıycem ıns faydalı olur.
Cok tesekkur ederim hocam gunlerdır sordugum her soruya verdıgınız cevaplar ıcın.  
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Meryemesma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2022 Saat 18:10
Kadir hocam, lavmanı aldım ama yapmadan kızım kendi yapmaya calıstı. Cok agladı ıkındı zorla yaptı. İlk gelen kakasında kan vardı zorladığı ıcın oldu sanırım. Bu durumda kullanmam gereken bir ılac krem var mıdır. Kızım kaka yapmaktan korkar oldu acıdıgı ıcın. Kabız olmaması ıcın dıkkat ediyorum. Ama bu korku yuzunden kakasını ertelıyor.  

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.