Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bronsit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bronsit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bronsit
    Gönderim Zamanı: 25 Oca 2023 Saat 03:23
Tipik Turk doktor dolandiriciligi! 
Ne yani, 10 aydan beri kziniz hic mi, Grip gecirmedi?

Siz boyle HER ateslendiginda, antibiyotik verirseniz, (tam da Turk doktorlarinin arzuladiklari gibi) antikorlari
asla gelismez ve AYNI bakteriler devamli tekrar takrar bulasarak kizinizi hasta ederler. 
Yazilarimi okuyun, Zaten 10 aydan beri saglam kaziklanmissiniz. 
Ilk 1 sene icinde, bebeklerde, anneden gecen antikorlar bebegi KORURLAR! Sadece anneyi hasta edebilen
 viruslar hasta edebilirler.
Makalelerimi, Forum sabit yazilarimi ve sonra da gunluk Forum soru-cevaplarini bugunden geriye gazete
 okur gibi HER GUN okuyun. 
SAKIN sahtekar Turk doktor akli ile her oksurdugunde; Astim ilaclari ve Kortizonlu ilaclari KULLANMAYIN! 
Bunlarin sagladigi (goz boyayici) sahte iyilik halleri sizi aldatmasin. Sahtekarligin 3 Safhasi yazimi okuyun.
Hatta ezberleyin. Turkiye'de 15 seneden beri bu sahtekarlik cok yaygin olarak uygulaniyor. 

Yukarı Dön
Gunessunbul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gunessunbul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2023 Saat 03:10
Hocam merhaba 10 aylik kizim var. İlk 6 aylık  atesli balgamli oksuruk oldu. Hemen doktora goturduk zature olmadigina dua edin bronsit olmus yaniti aldik 
Kizim her ay ortalama bir yada iki antibiyotik kullaniyor dogdugundan beri en ufak hastalanmada atesli yada atessiz  balgamli oksuruk ortaya cikiyor hemen atibiyotik yaziliyor  ventolin corteir gibi havalar veriliyo her seferinde son diyorum ama bakiyorum kotu kullanmak zorunda kaliyorum 
 bu surekli balgamli oksuruk tekrarlanma nedeni nedir hocam 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.