Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Burunda et gibi oval birşey tek burunda
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Burunda et gibi oval birşey tek burunda

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Sağlıklı nesil .. Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 137
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Sağlıklı nesil .. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2023 Saat 23:31
doktor bugün gittim geniz eti yine büyümeye başlamış dedi geceleri çok horluyor doktor bey aşırı daha üç buçuk yaşında çocuk uyurken zor nefes alıyor dinliyorum gece boyu böyle çekerken sanki Hava daracik biyerden geçiyormuş gibi yetmiyor çocuğa sonra birden ağzından nefes almaya başlıyor :(((((  bir karışım verdi içinde onadron iliadin bir iki şey daha var bunu damla şeklinde burnuna sabah akşam uucer damla damlatın dedi küçülmesi içinmiş birde iburamin zero yazdı ne yapmalıyım doktor bey çok mutsuzum o öyle nefes alırken uyku tutmuyor beni bir sorum daha olacak bu geniz eti denen şey beş ay önce alındı bu kadar hızlı nasıl büyüyebilir yada büyüyebilir mi yada KBB doktoru sıkıntılı mi aldı geniz etini cocugun 

Düzenleyen Sağlıklı nesil .. - 27 May 2023 Saat 23:34
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2023 Saat 08:57
Ben daha size NE diyeyim! O ilaçlar da bir işe yaramayacak, ondan sonra da; "Bakın çok gayret ettik, siz de
gördünüz, ilaçlarla olmuyor, buyurun ameliyata!" diyecek. 
SAKIN öyle "karışım" damlaları kullanmayın. Matah bir şey olsa ilk önce İlaç Sanayi bunu yapardı. 

" beni bir sorum daha olacak bu geniz eti denen şey beş ay önce alındı bu kadar hızlı nasıl büyüyebilir 
yada büyüyebilir mi"
Bunu bana değil, ameliyatı yapana sorun. 
Yukarı Dön
Sağlıklı nesil .. Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 137
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Sağlıklı nesil .. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2023 Saat 10:30
Yapana gidicem salı günü zaten almadinmi naptın dicem yani numaradan aldimmi dedi bize anlamadım çocuk zaten yaptığında da düzelmedi çünkü 
Dediklerinizi uyguluyorum Kadir bey ben sizle üç dört aydır konuşuyorum serum fizyolojik cold mıx kullanıyorum zaten fakat burnunda birşey yok ne akma var ne birşey ama gece yatınca tıkanıyor bildiğiniz terliyor zor nefes alıyor ama hasta değil ama bu durum çocuğu çok yorar insan düşününce kalbini yorar ciğerni yorar başını agritir ve ağzı zaten açılmaya başladı enfeksiyon kapicak sıksik korkularım bunlar sizin geniz etini kucultmeye yönelik bir tedaviniz varmı varsa ben onu uygulayayim iliadin i tek başına mı kullanayım beni umarım anlamışsınızdır Kadir bey çocuk gercekten sanki pipetle çekersin ya zor gelir sıkışınca aynı oylenefes alıyor burnundanda bazen pıtır pıtır sesler geliyor çekerken havayı sıkışan havanın sesi sanırım gelişimi kötü olur diye endişeleniyorum he egerki bu geniz eti ve bu havayı az alması onun için sizin nezlinizde sorun teşkil etmiyorsa ben sadece iliadin kullanicam artık ileriki zamanları beklicem beş yaş sonrası küçülme olayını hicbirsekilde geniz etinin alınmasını doğru bulmuyormusunuz bunu öğrenmek amacım -uyurken nefes almada zorluk hastalık yokken
                                   -agzi açık uyuma ve ağzı acılınca horlamanin kesilmesi
                                    -terleme nefes durması ara ara
                                     -burundan konuşma ....tedirginolma sebeplerim uyurken nefesi durabilir mi tamamen çok endişeliyim 

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2023 Saat 13:21
5 gün, İliadin damla, güne:2x2'şer damla her iki burun deliklerine, sırt üstü yatar durumda damlatın ve o
şekilde 1-2 dakika bekletin. Sonucu konuşalım. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.