Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Forum Kuralları ve Kullanımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - FORUMA FOTO EKLEME RESİMLİ VİDEOLU ANLATIM YENİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

FORUMA FOTO EKLEME RESİMLİ VİDEOLU ANLATIM YENİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 13226
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: FORUMA FOTO EKLEME RESİMLİ VİDEOLU ANLATIM YENİ
    Gönderim Zamanı: 08 Eki 2011 Saat 10:04

Resim yüklemek için farklı sitelerde kullanabilirsiniz Smile
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eki 2011 Saat 10:19

Facebook üzerinde ki resimleri paylaşırken sitemizde; facebook resim sayfası açıldığında yükleyeceğimiz resmin olduğu sayfayı yenilememiz gerekiyor bunun için, adres çubuğuna 1 defa tıklayıp enter tuşuna basabileceğimiz gibi f5 tuşuna da basabiliriz Smile
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2012 Saat 02:35
FORUMA RESİM EKLEMEK İÇİN ÖNCELİKLE
aşağıdaki resim yükleme sitesinin linkini tıklıyoruz mavi yazılı

daha sonra açılan sayfada aşağıdaki resimdeki gibi gözat tıklıyoruz resmi bilgisayarımızdan seçip resmi yükle seçeneğini tıklıyoruz
resmimiz yüklendikten sonra açılan sayfada aşağıdaki resimde görüldiği gibi doğrudan erişim linkini kopyalıyoruz foruma dönüyoruz
forumumuzda resmi ekleyeceğiniz bölümde en altta yanıt yaz seçeneğini tıklıyoruz
daha sonra yanıt yaz bölümü açılıyor orda aşağıdaki resimde gördüğünüz ağaç resmini tıklıyoruz bir sayfa açılıyor o saydafa http:// olan yeri silip yerine kopyaladığınız doğrudan erişim linkini yapıştırıyorsunuz (aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi )

http:// siliniyor !!!!!
yukarıda gördüğünüz gibi doğrudan erişim linki eklendi ve resim boyutlarını yazıldı daha sonra ön izleme seçeneğini tıklıyoruz
ön izleme seçeneğinden resmi görüyorsunuz ve altta ok seçeneğini tıklıyorsunuz
ok seçeneğini tıkladıktan sonra resim mesaj yaz bölümüne ekleniyor aşağıda resimde görüldüğü gibi... 
daha sonra resimde görüldüğü gibi en son olarak yanıt yaz seçeneğini tıklıyoruz
yanıt yaz seçeneğini tıkladıktan sonra resmimiz yüklenmiş oluyor... kolay gelsin Smile

Düzenleyen Ayşegül - 23 Oca 2012 Saat 02:38

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2012 Saat 02:43

gülsen arkadaşımın eklediği videolu anlatımlar ve benim eklediğim resimli anlatımla foto eklemek sanırım kolaylaşıcak Smile

Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kübRAbia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2012 Saat 02:52
çok teşekkürler gülsen hanım,ayşegül hanım dediklerinizi aynen yaptım ama bizde bazı adımlar çıkmadı(mesela resim url kısmı çıkmadı)bir de çocuklarımızın fotoğrafları topiğinin altındaki yeni konuyu tıklayıp konu adı yazarak fotoğraf yüklemeye çalıştım ben yanlışmı yaptım acaba arkadaşlardan birinin fotoğraflarının altına ekleyip yanıt yaz mı diyecektim bilemedim,benim kızlarımıda görsün teyzeleri istedim ama beceremedim, ,
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2012 Saat 03:09
Fatmacım resim url yeri nasıl çıkmadı hızlı cevap kısmından yazarsan çıkmaz "yanıt yaz" tıkla orada ağaç resmi var ona tıkla çıkacak resim url...

kızlarına ayrı topic açıyorsun güzelim "yeni konu aç" tıklıyorsun başlığını yazıyorsun oradaki ağaç resmine tıklıyorsun fotonun linkini oraya yazıyorsun sonra da yanıt yaza tıklıyorsunSmile

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Oca 2012 Saat 03:34
Orjinalini yazan: fatma yıldırım fatma yıldırım Yazdı:

çok teşekkürler gülsen hanım,ayşegül hanım dediklerinizi aynen yaptım ama bizde bazı adımlar çıkmadı(mesela resim url kısmı çıkmadı)bir de çocuklarımızın fotoğrafları topiğinin altındaki yeni konuyu tıklayıp konu adı yazarak fotoğraf yüklemeye çalıştım ben yanlışmı yaptım acaba arkadaşlardan birinin fotoğraflarının altına ekleyip yanıt yaz mı diyecektim bilemedim,benim kızlarımıda görsün teyzeleri istedim ama beceremedim, ,

fatmacım, gamze arkadaşım yazmış sana ama bende bir yazayım Smile 
çocuklarımızın fotoları bölümüne tıkladınız daha sonra sol alt ve üstte yeni konu aç seçeneği var onu tıkladığınızda aşılan sayfa da ağaç resmini göreceksiniz ona tıkladığınız da resim url gelicektir  sonrası da  aynen resimde yapılana göre adım adım çıkar  Smile
yeni bir topik açmak istemezsen, var olan bir topiğe resim ekleyeceksen, yukarıdaki resimde sol altta yeni mesaj yaz seçeneğini tıklarsan ağaç resmi çıkar onada tıklarsın resim url yine gelir resmini yukardaki gibi adım adım yükleyebilirsin Smile

bu yukardaki resim url yi görebilmen için ister yeni konu aç ister yanıt yazdan resim ekle hepsinde ağaç olan işareti tıklar resim url yi görürsün Smile

Düzenleyen Ayşegül - 25 Oca 2012 Saat 03:40

Yukarı Dön
b.tuana Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 95
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı b.tuana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Oca 2012 Saat 22:09
[/url]" width="900" height="700">
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.