Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Gecmeyen bulantı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Gecmeyen bulantı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
güneşimoğlum Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 231
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı güneşimoğlum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Gecmeyen bulantı
    Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 22:23
Merhaba Kadir hocam daha önce de yazmıştım.12 yaşında oğlumun 15 gündür özellikle sabahları bulantısı oluyor.Siz gaita testi yaptırın demistiniz.Test temiz çıktı.Bunun dışında kan tahlileri de yapıldı onlarda da sıkıntı yok.yarim metpamid kullandık fayda etmiyor .Doktora gastrit olabilir mi dedim hayır dedi.Lutfen bize birsey önerin hastalıktan değilse bu neden geçmiyor çocuk bu durumdan çok keyifsiz ne kullanabiliriz hocam ?
Yukarı Dön
DERTLİMOMY Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 60
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DERTLİMOMY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2023 Saat 22:41
Bizde aynı durumdayız 4.5 yasındakı oğlum sabahları mide bulantısıyla kalkıyor on gündür, gözleri hafif kızarıyor bazen gecıyor bende belki bir virüs sebep olmuştur dıye beklıyorum, birde benım oğlumda hafıf bogaz kızarık onlsrla bağdastırıyorım.. Hocsmın size cevabını merakla bekliyorum.. 
dertlimomy
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mar 2023 Saat 02:25
Bu aralar, Turk doktorlarinin adini bile bilmedikleri; Giardia cok goruluyor.
her ikiniz de, 5 gun, gunde:3x1 Flagyl surup icirin. (4.5 yas icin!!)
12 yas icin: 5 gun, gunde3x2 olcek icirin. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı güneşimoğlum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mar 2023 Saat 02:40
Hocam öncelikle çok teşekkür ederim.Surup kaç mg olucak sanırım bir kaç çeşidi var yanlış birsey almayayım :)
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Mar 2023 Saat 18:24
Ne zaman sordunuz da, "kac cesit" oldugunu ogrendiniz??? 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı güneşimoğlum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mar 2023 Saat 03:45
İnternetten bakmıştım hocam,bugün eczaneden alıcam teşekkürler 

Düzenleyen güneşimoğlum - 23 Mar 2023 Saat 04:03
Yukarı Dön
chora Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 211
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı chora Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mar 2023 Saat 07:54
hocam bende aynı şekildeyim 7 yaşında ki kızım için sabahları mide bulantısı ve ağrısı mevcud kullanmak isterim 5 gün 3x1 flagy, uygun mudur ?
sevgiler
Yukarı Dön
DERTLİMOMY Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 60
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DERTLİMOMY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mar 2023 Saat 12:54
Sizin çocugun mide bulantısı gectımı peki acaba ben daha kullanmadım da 
dertlimomy
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.