Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğlence / Hobi / Sanat > Burçlar ve Astroloji > Oğlak
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - OĞLAK BURCU ANNELERİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuOĞLAK BURCU ANNELERİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
demet Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge
İKİ MELEĞİN ANNESİ, FORUMUN TATLI MELEĞİ

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2530
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2010 Saat 01:54
bende oglak burcuyum cok domınantımdır.bazı konu ve göruslerımdeLOLLOLmıllet yaka sılkıyo benden artıkLOLLOL
Mevlam Sen'den gelene, gelmeyene; ne şekilde belirlemişsen kaderime, bu oyundaki biçtiğin rolüme, yürekten kocaman bir EYVALLAH
Yukarı Dön
superisi Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3392
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2010 Saat 14:25
Orjinalini yazan: Gamze Gamze Yazdı:

en duygusuz burç ve bende çok duygusuzum herşeyi ayrıntısına kadar düşünmek biraz yoruyor insanı bazen diğer insanlara özeniyorum valla bırak gitsin hayatı dimi yok olmaz ille planlıyacaz LOLLOL
canım çok acımasız eleştirmişsin yani duygusuz burç diye aslında bizler dışarıya kendimizi öyle gösteririz ama içimizde yangın yeri... Duygularımızı kendi kendimize yaşıyoruz...
ZÜLAL(Bookworm)
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Nis 2010 Saat 01:21
Orjinalini yazan: superisi superisi Yazdı:

Orjinalini yazan: Gamze Gamze Yazdı:

en duygusuz burç ve bende çok duygusuzum herşeyi ayrıntısına kadar düşünmek biraz yoruyor insanı bazen diğer insanlara özeniyorum valla bırak gitsin hayatı dimi yok olmaz ille planlıyacaz LOLLOL
canım çok acımasız eleştirmişsin yani duygusuz burç diye aslında bizler dışarıya kendimizi öyle gösteririz ama içimizde yangın yeri... Duygularımızı kendi kendimize yaşıyoruz...

mesajını yeni gördüm canım kusura bakma... sana katılıyorum içimiz yangın yeri ama dışarıya gösteremiyoruz eleştirdiğim yönü de bu... duygularımızı paylaşsak, kahkahalarla gülsek içimizden geldiği gibi yaşasak olmaz dimi... içimden zıplamak geliyor ama yapamıyorum işte bundan dolayı acımasızca eleştiriyorum bende... kabul edelim ki burçların içinde en duygusuz (hadi biraz yumuşatalım) duygularını belli etmeyen burç bizimkisi....

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
yunahu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 575
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nis 2010 Saat 19:58
bende oğlak burcuyum her özelliği taşıyorum ama bi hırsım yoktur, bazen lazım oluyo ozaman üzülüyorum yoksa yokluğu pek zarar vermiyo :))

oğlumda benim burcumdan olsun çokistedim oldu oğlumda oğlak burcu ve aynı benim gibi buyüzden huylarımızda çok benziyor odd hırslı bir çocuk değildir.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.