Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Üniversite
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÜNİVERSİTELİ ANNELERİ BURAYA
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÜNİVERSİTELİ ANNELERİ BURAYA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aymazgulten Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 18
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Oca 2017 Saat 10:01
Çok istememe rağmen üniversite okuyamadım. O yüzden en büyük hayalim çocuklarımın okuması. Bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım. Buraya da yazacağım sonra Wink
Yukarı Dön
dvrzener Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dvrzener Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2021 Saat 21:01
Ben velilerimize buradan çağrıda bulunmak istiyorum izninizle. Oğlunuza üniversiteyi bitirdikten sonra dahi iş sahibi olmadığı için kızmayın zira bunun sorumlusu çocuklarınız değil mevcut düzendir. Bu nedenle onlara kızmak yerine çeşitli dallarda hizmet veren firma rehberlerine yönlendirin . Ben şahsen zamanında trfirmarehberi.com adlı bir siteden hizmet almıştım ve hala aktif bir site sanırım . Eğer bahsettiğim durumun içerisindeyseniz destek almanızı öneririm.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.