Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğlence / Hobi / Sanat > Burçlar ve Astroloji > Balık
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Balık Burcu ve Sağlık
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuBalık Burcu ve Sağlık

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 12808
Mesajın Direkt Linki Konu: Balık Burcu ve Sağlık
    Gönderim Zamanı: 04 Şub 2011 Saat 18:26

Balık burcu ayakları yönetir. Birazcık sıkan bir ayakkabı bile Balıkları hasta edebilir. Uyuşturucu maddelere dayanıksızdırlar. Bu yüzden ilaçlara karşı hassastırlar. Balık burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Doğum haritasında Balık burcu yükselen kişiler genellikle kısa boylu ya da orta boylu olurlar. Bedenleri tıknaz, kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, açık kahve rengi saçlı, uykulu gibi mahmur gözlüdürler. Sağlıksız ve güçsüz bir yapıları vardır. Ayakları büyük ve biçimsizdir.

Balık'ların çift kişilikleri fiziksel yapılarında da değişikliklere neden olur. Genellikle zayıf olmalarına karşın çevrelerine kolay uyduklarından gerginliklere dayanıklı olurlar. Balık burcu ayakları ve sinir sistemini yönetir. Balıklar, ayaklarını üşütürlerse soğuk algınlığına yakalanırlar. Hastalandıklarında iyileşmek için kendilerine özen gösterirler.
Balık'ların kendilerine bakan yakın ve doktorlarına güven duymaları gerkir yoksa çok huysuz olurlar. Dolduruşa geldiklerinden kendilerine neyin yararlı olduğunu karar vermezler.
Bazı Balık'lar ilaç, uyuşturucu madde ve alkole düşkün olur, bu yüzden de her hastalığa yakalanabilirler. Orta yaşlardan sonra şişmanlama olasılığına karşın spor yapmalarını öğütleriz.                
Alıntıdır.....

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
venya2012 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 3
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2012 Saat 17:29
Orjinalini yazan: Gamze Gamze Yazdı:

Balık burcu ayakları yönetir. Birazcık sıkan bir ayakkabı bile Balıkları hasta edebilir. Uyuşturucu maddelere dayanıksızdırlar. Bu yüzden ilaçlara karşı hassastırlar. Balık burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Doğum haritasında Balık burcu yükselen kişiler genellikle kısa boylu ya da orta boylu olurlar. Bedenleri tıknaz, kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, açık kahve rengi saçlı, uykulu gibi mahmur gözlüdürler. Sağlıksız ve güçsüz bir yapıları vardır. Ayakları büyük ve biçimsizdir.

Balık'ların çift kişilikleri fiziksel yapılarında da değişikliklere neden olur. Genellikle zayıf olmalarına karşın çevrelerine kolay uyduklarından gerginliklere dayanıklı olurlar. Balık burcu ayakları ve sinir sistemini yönetir. Balıklar, ayaklarını üşütürlerse soğuk algınlığına yakalanırlar. Hastalandıklarında iyileşmek için kendilerine özen gösterirler.
Balık'ların kendilerine bakan yakın ve doktorlarına güven duymaları gerkir yoksa çok huysuz olurlar. Dolduruşa geldiklerinden kendilerine neyin yararlı olduğunu karar vermezler.
Bazı Balık'lar ilaç, uyuşturucu madde ve alkole düşkün olur, bu yüzden de her hastalığa yakalanabilirler. Orta yaşlardan sonra şişmanlama olasılığına karşın spor yapmalarını öğütleriz.                
Alıntıdır.....
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2012 Saat 17:31
Merhaba, yükselen burcumun ne olduğunu ararken burayı keşfettim. Almanya doğumlu olduğum için gerçek yükselen burcumu bulamadığıma inandım. Bir kişiye yardım ettiğinizi okuduğum için burdayım. Bana da yardım cı olursanız sevinirim. 5 mart 1976 yılında saat 21:02 de almanya-Mannheim şehrinde doğdum. Şimdiden çok teşekkürler
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2012 Saat 23:51
benim kızım da balık burcu,ama bu özellekleri taşıyormu bilmiyorum henüz 15aylık
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haz 2012 Saat 02:06
Orjinalini yazan: venya2012 venya2012 Yazdı:

Merhaba, yükselen burcumun ne olduğunu ararken burayı keşfettim. Almanya doğumlu olduğum için gerçek yükselen burcumu bulamadığıma inandım. Bir kişiye yardım ettiğinizi okuduğum için burdayım. Bana da yardım cı olursanız sevinirim. 5 mart 1976 yılında saat 21:02 de almanya-Mannheim şehrinde doğdum. Şimdiden çok teşekkürler

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Yanlış anlamadıysam soruyu bana sormuşsunuz ama ne yazık ki size yardımcı olamayacağım üzgünüm çünkü bu alanda bir uzmanlığım yok, herhalde siz beni uzmanlarımızdan astrolog Gamze Özşahin'le karıştırdınız kendisi bir aralar forumumuzda sorularımızı cevaplıyordu ama işlerinin yoğunluğu nedeniyle bıraktı...

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Haz 2012 Saat 19:05
Yanıtınız için çok teşekkür ederim :)

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.