Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğlence / Hobi / Sanat > Burçlar ve Astroloji > Kova
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kova Burcu Hayat Felsefesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuKova Burcu Hayat Felsefesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eki 2011 Saat 08:23
 gülsencim ve fatmacım buyrun buda size :)))

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova 'lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kovaları tanımlayan sözcük 'Biliyorum' dur. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. 

Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar. Onlara yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakırlar. Kişisel özgürlükleri onlar için o denli önemlidir ki, bu yüzden en yakın ilişkilerini kesip atabileceği gibi, yine özgürlükleri adına her türlü özveride bulunurlar. 

Bu yüzden Kovalara aile yaşamı biraz zor gelir. Çoğu zaman yeni bir şeyler keşfetmek için uğraşıda bulunurlar. Belli ilkeleri sonuna dek savunmaları onları hiç rahatsız etmez. Kova Burcunu tanımlamak her zaman kolay değildir. Farklılığını karşısındaki kişiye hissettirmek onun için zor olsa da, onlar garip bir şekilde Kova'nın etkisinde kalırlar. Özgürlüğünden asla vazgeçmeyen Kova'lar için her şey söylenebilir, fakat asla dürüstlüğünden şüphe edilemez. 
Yaşamın bilgi ve deneyim olduğunun bilinciyle, kararlı ve inatçı bir şekilde her konuda iyi bir öğrencisidirler.. Gençlik çağlarınızdaki deneyimlerinle, ileri yaşlarda oldukça birikimleriyle öne çıkarlar. 

Düzenleyen y_bal - 29 Eki 2011 Saat 11:01
Yukarı Dön
Gldn Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 466
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Kas 2011 Saat 18:44
ahada aynı ben PigPig
Yukarı Dön
edis13 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 245
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kas 2011 Saat 14:47
Ben Kova Kocam kova büyük oğlum başak küçük oğlum kova.Durun size evimizi anlatayım Tomy ve tuhaf dostlarından bile tuhaf bir aile sürekli merak,karıştırma,özgürlük savaşı,gerçekçilik,dobralık,romantizm ancak dizi filmlerde izlenilir  v.s v.s.................................................
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Kas 2011 Saat 16:36
Orjinalini yazan: edis13 edis13 Yazdı:

Ben Kova Kocam kova büyük oğlum başak küçük oğlum kova.Durun size evimizi anlatayım Tomy ve tuhaf dostlarından bile tuhaf bir aile sürekli merak,karıştırma,özgürlük savaşı,gerçekçilik,dobralık,romantizm ancak dizi filmlerde izlenilir  v.s v.s.................................................
düşünemiyorum bilee LOLLOL
Yukarı Dön
AtaDenizim Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1286
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ara 2011 Saat 01:25
benim küçük prensesim de kovaaa.bakalım neler yapıcak şimdden bişiler söylemek zor daha çok küçük ama şunu diyebilrim ki çok inatçı çok net hissediyorumLOLLOL
Yukarı Dön
sedesa Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2647
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2012 Saat 08:32
benim de eşim kova.... ben ise yengeç.... en uyumsuz burçlardanmışız...Confused hatta bu ilişkiyi bir daha düşünün diyor hep yorumlar....

neyi düşüneyim....LOL ben eşimi çok seviyorum... evet benim kovam da hep ben bilirim tavırlarındadır... zaman zaman beni çok kızdırır bu hareketleri..... galiba verici olan hep ben oluyorum.... ama ondan başkasını da düşünemiyorum hayatta... biz birbirimizi nasıl yola getireceğimizi öğrendik sanırım.... Big smile 

Yaşasın kovalar ..... Clap

Yukarı Dön
NİLÜFER-ALPEREN Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1761
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2012 Saat 14:36
Bende kova eşimde kova genelde kovalar birbirleriyle anlaşamazlar diyorlar ama tam akisne çok iyi anlaşıyoruz..Hemide 24 saat beraberiz çok şükür iyiyiz böyle..Oğlum da erken doğmasaydı oda kova olcaktıLOL

Yukarı Dön
edis13 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 245
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Şub 2012 Saat 13:45

bilakis kova kova çok iyi anlaşır çünkü aklın yolu birdir!!!!!

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.