Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > F. Erkin Ültanır (Bebeğinize ürün satın alırken...)
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - OTO KOLTUĞU KANUNU HAKKINDA
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumOTO KOLTUĞU KANUNU HAKKINDA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağu 2012 Saat 10:44
Orjinalini yazan: lagrima lagrima Yazdı:

çok güzel yazmışsınız ama oğlum 4 ayı bitti ve imkanı yok yatmıyor orda . bir semtten bir semte gitmek eziyet oluyor uzun yolculuklarda mola verelimde surdan suraya da trafikte mola verilmiyor. arabada var ama oturtabilene helal oslun. ben kontrol edilmemesinden memnunum diyebilirim. biliyorum sakıncalı ama başka çözüm yok bilen varsa söylesin.
  Bence gerekirse ağlasın koltuğunda bi süre ama muhakkak alıştırmaya bak derim canım.Beniz kızım doğduğundan beri kullanıyoruz kendisi başka yere oturmaz hatta o kadar benimsemiş fare gibi gider kurulur koltuğa arabaya binince.Çok gerekli ve yararlı emin ol  , atlatılan kötü bi anıdan sonra deneyimlerime dayanarak söylüyorum şükürler olsun ki koltuktaymış dedik ya olmasaydı ? kötü sonuçlar görebilirdik Allah korusun.Ani bi frende bile anne kucağında olan çocukla koltukta olanın sarsılma dereceleri farklı hakikaten.Şimdi gelecek kardeşimize devrolacak koltuğumuz abla kızımada koltuk yükseltici aldık evde sandalyelerde bile kullanıyo LOL  
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağu 2012 Saat 02:18

çok güzel yazmışsınız ama oğlum 4 ayı bitti ve imkanı yok yatmıyor orda . bir semtten bir semte gitmek eziyet oluyor uzun yolculuklarda mola verelimde surdan suraya da trafikte mola verilmiyor. arabada var ama oturtabilene helal oslun. ben kontrol edilmemesinden memnunum diyebilirim. biliyorum sakıncalı ama başka çözüm yok bilen varsa söylesin.

Vallahi bu yazdıklarınızı siz bir kez daha okumalısınız. Bir laf vardır çok severim "TEDBİRİ AL TAKDİRİ ALLAHA BIRAK" diye...

İlk kızım sorun çıkartmadı ama ikinci kızım çok inatçıydı ve ben bebeğim 20 günlükken ağlasa da sızlasa da 600 km gittim, 2 aylıkken de 600 km döndüm. Şimdi 2 yaşında halen sevmez ama bebek bu birşeye mutlaka kanar yani kandırılır... Siz yapamıyor ve bunları yazıyorsanız sorun bence sizdedir. 

Hoş AyvalıK'a Antalya'dan her yıl gider gelirim ve 1 kez dahi polis beni bebeğiniz koltuğunuzda mı diye uyarmadı veya sormadı ama ben anne "akıllı anne" biliyorum ki bebeğimi 20 km hızla giden bir araçtan frenle bile fırlatma ihtimalim var ve o nedenle kesinlikle bağlarım koltuğuna canımı !!!
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağu 2012 Saat 02:26
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 743
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağu 2012 Saat 21:58
bende akılsız annemi oluyorum :)
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 743
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağu 2012 Saat 21:59
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

Bence gerekirse ağlasın koltuğunda bi süre ama muhakkak alıştırmaya bak derim canım.Beniz kızım doğduğundan beri kullanıyoruz kendisi başka yere oturmaz hatta o kadar benimsemiş fare gibi gider kurulur koltuğa arabaya binince.Çok gerekli ve yararlı emin ol  , atlatılan kötü bi anıdan sonra deneyimlerime dayanarak söylüyorum şükürler olsun ki koltuktaymış dedik ya olmasaydı ? kötü sonuçlar görebilirdik Allah korusun.Ani bi frende bile anne kucağında olan çocukla koltukta olanın sarsılma dereceleri farklı hakikaten.Şimdi gelecek kardeşimize devrolacak koltuğumuz abla kızımada koltuk yükseltici aldık evde sandalyelerde bile kullanıyo LOL  

tmm cnm sağol deniyorum zaten.
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağu 2012 Saat 01:02

bende akılsız annemi oluyorum :)

Estafurullah..... 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.