Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Forum Kuralları ve Kullanımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - FORUMA FOTO EKLEME RESİMLİ VİDEOLU ANLATIM YENİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

FORUMA FOTO EKLEME RESİMLİ VİDEOLU ANLATIM YENİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ipekcik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 94
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ipekcik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Kas 2015 Saat 05:41
Merhabalar..açtığım konumda doktor kadir beye bir fotoğraf gönderecektim ama olmuyor.. İphonedan fotoğraf yükleme nasıl oluyor? Bahsettiğiniz gibi kopyalama yoluyla yada hızlı resimden yükleme olmuyor?
1.sayfanızdaki anlattıklarınızın resimleri görülmüyor yalnızca yazılar var..
Yukarı Dön
Essraa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 46
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Essraa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Şub 2020 Saat 20:48
Kadir beye resim yollamam lazim ama olmuyor resminyukluyorum 4-5 tane url cikiyor birini kopyaliyorum gidiyorum sayfama önizleme yapılamıyor hata veriyor biri yardımcı olabilir mi
Yukarı Dön
hasret.61 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 107
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hasret.61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Oca 2021 Saat 20:27
merhaba resim yüklenmiyor artık neden acaba
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.