Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Bebek Bakımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - yeni doğan bebek bezi?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuyeni doğan bebek bezi?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 743
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şub 2012 Saat 18:23
Orjinalini yazan: Şehnaz Şehnaz Yazdı:

Orjinalini yazan: lagrima lagrima Yazdı:

aladım deneme yanılma yöntemi ileöğreneceğiz.
kesinlikle bu yöntemle öğreneceksin. Ama sana bir tavsiyem olsun. Teyzem oğluma için ilk bezini ben alacağım demişti. Tamamen tesadüf bir bez almış. Molf..ks in yeni doğanı ama göbek bağı olan yeri oyuk. Bir hafta çok rahat ettim. Hiç göbek bağı çiş olmadı. Ve daha öncede demiştim sakın ıslak mendille silme. Pamuk ve ılık suyla sil.
tmm birisi daha demişti ıslak mendil kullanma diye. her çiş kakadan sonra pamuk ve suylamı siliyim? ıslak mendil neden kullanmayım? chi..o almıştım ıslak mendik onu kullanmıyım mı?
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Şub 2012 Saat 19:24
ıslak mendili şu anda hiç kullanma canım yeni doğduğunda bebeklerin ciltleri çok hassas oluyor göreceksin. En kalitelisi bile hemen kızartıyor. Her altını açtığında ıslak pamukla sil, kaka olmasada sil. Ama uzun bir süre her bezde kaka oluyor merak etme. 
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şub 2012 Saat 00:57
galiba bendim o söyleyen LOL benim kızım 4 aylık oldu devam ediyorum pamukla silmeye kalorifer peteğinin üzerine pet şişeyle koydum suyu ılık oluyo pamukla siliyorum peçeteyle kuruluyorum kakamız azaldı ama biraz daha büyüsün başlarız ıslak medile kesinlikle pamuk kullan derim Thumbs Up
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şub 2012 Saat 22:58
Orjinalini yazan: mehtappp mehtappp Yazdı:

galiba bendim o söyleyen LOL benim kızım 4 aylık oldu devam ediyorum pamukla silmeye kalorifer peteğinin üzerine pet şişeyle koydum suyu ılık oluyo pamukla siliyorum peçeteyle kuruluyorum kakamız azaldı ama biraz daha büyüsün başlarız ıslak medile kesinlikle pamuk kullan derim Thumbs Up
tmm teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler içinnnSmile

Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2012 Saat 02:30
ben 11aydır pri..a kullanıyorum kübraya çok da memnunum hiç sorunumuzz olmadı,bir defa uygun numarası kalmayınca başka marka almış babası mahvolduk yarıda kestik onu m.....fks markaydı,rabia oyuncak bebeklerine bağlıyo şimdi oyun oynarken,ilk aylarda ben de ıslak mendil kullanmadım,ılık su ve pamuk bir de hep pişik önleyici krem kullandım ben hala da kullanıyorum,kulllanmazsam pişik olacak gibi geliyo,bu arada doğum ne zaman,
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2012 Saat 08:40
Orjinalini yazan: kübRAbia kübRAbia Yazdı:

ben 11aydır pri..a kullanıyorum kübraya çok da memnunum hiç sorunumuzz olmadı,bir defa uygun numarası kalmayınca başka marka almış babası mahvolduk yarıda kestik onu m.....fks markaydı,rabia oyuncak bebeklerine bağlıyo şimdi oyun oynarken,ilk aylarda ben de ıslak mendil kullanmadım,ılık su ve pamuk bir de hep pişik önleyici krem kullandım ben hala da kullanıyorum,kulllanmazsam pişik olacak gibi geliyo,bu arada doğum ne zaman,

evet canım bizde senin o dediğin markayı kullandık ve m..fks resmen kese kağıdı gibi geldi bana ne kadar sert ve pişik kremide sürsem pişik olmuştu İrfan hemen değiştirdim bende. Bende irfan bezi bırakana kadar pişik kremini hep sürdüm senin gibi düşünüyordum.Thumbs Up
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2012 Saat 20:33
Orjinalini yazan: kübRAbia kübRAbia Yazdı:

bende pri....a hug..is birde bimde varmışbi marka ilk pri..a alırımda sonra bunlarla devam ederim :) mart sonu Allahtan bir aksilik olmazsa. yarın doktora gitcem bakalım o ne dicek..
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.