Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Editörün Seçtikleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - "Yavrum Sağlıklı Büyüsün" Diyenlere Öneriler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum"Yavrum Sağlıklı Büyüsün" Diyenlere Öneriler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2821
Mesajın Direkt Linki Konu: "Yavrum Sağlıklı Büyüsün" Diyenlere Öneriler
    Gönderim Zamanı: 02 Nis 2012 Saat 14:13
Yukarı Dön
gullac61 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Nis 2012 Saat 02:39
SAĞLIK konusunda; son birkaç yıldır sesini duyuran, bir kaç doktoru gönülden destekliyorum. Bu insanlar sermaye gruplarına karşı gelip, riske giriyorlar. Sırf dayatılan doğrulara (!),yaldızlı anlatım ve yönlendirmelere kanmayalım diye. Anadolu kökenli olanlar, metropole geldiklerinde/ gördüklerinde şaşırıp kalıyoruz. Bundan 5-10 yıl önce küçümseyerek baktıkları beslenme/hayat alışkanlıklarımıza; üste para verip sahip olmaya çalışıyorlar.Son dönem bir narekşisi modası çıktı, heryerde resmen statü (!) atlatıyor.Tonlarca imalat yapıldı, şişelendi, satıldı. Ama satılanlar kadar gerçek ve doğal üretim asla olamaz. Çünkü bu yöreseldir ve herkes kendine yapar. Ülkemizde satılan miktarı elde edecek nar meyvesi yok. Çünkü saatlerce kaynatılıp, yoğunlaştırıyor,  Benim okuduklarımdan saptadığım bir şey var " kapitalizm önce hastalandırır, sonra iyileştirir, her durumda para kazanır"
Bu nedenle mümkün olduğu kadar nenelerimiz, annelerimiz gibi, taş devri usulü beslenelim.Cicek
Sevgiler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.