Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak > Turşular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Galdirik Turşusu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuGaldirik Turşusu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
*Elifce* Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 952
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 May 2012 Saat 12:03
İlginçç bir turşu ya benziyorr. bizim denizlide bir tursucu varr, soralım bakalım galdirik turşusu var mı onda:)))
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 May 2012 Saat 12:43
Kankam bir sen mi bilirim sandın bende bilirim bu turşuyu bizim pazarlarada geldi yeni ama turşu yapacak kadar bol değil alıp haşlayıp kavuruyorum ben LOLLOLLOL Bizim orda buna "salut" turşusu derler rumca olabilir bilmiyorum kökenini kelimenin  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL Fatoşun dediği gibi patates( Kardel ) le de yapılır  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL ey gidi ey  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOLNe iyi kaynanan var bak sana teee oralardan ne getirmiş  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL
Yukarı Dön
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 9455
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 May 2012 Saat 16:17
gellllll gel,yasminin galdirik turşusuna gellllllllLOLLOLLOLkilosu 20 euroLOLLOLLOL
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 May 2012 Saat 00:14
Orjinalini yazan: Gülsen Gülsen Yazdı:

Kankam bir sen mi bilirim sandın bende bilirim bu turşuyu bizim pazarlarada geldi yeni ama turşu yapacak kadar bol değil alıp haşlayıp kavuruyorum ben LOLLOLLOL Bizim orda buna "salut" turşusu derler rumca olabilir bilmiyorum kökenini kelimenin  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL Fatoşun dediği gibi patates( Kardel ) le de yapılır  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL ey gidi ey  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOLNe iyi kaynanan var bak sana teee oralardan ne getirmiş  LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL LOLLOLLOL

baka cok bilmis arkidislerimeeeeeeeeLOLLOLLOLLOLLOLhabu dediklerini bizde yapik ne ne yani hava atmaaaaaaaaLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLsalut malutu bilmim ben ben galdirik bilim heriLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
ey gidi hocam eyyyyyyyyyyyyyyyyyLOLLOLbenim kaynanam beni baki bir keremLOLLOLLOLLOLhavani alirim bakLOL

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 May 2012 Saat 00:15
Orjinalini yazan: miss hugolina miss hugolina Yazdı:

gellllll gel,yasminin galdirik turşusuna gellllllllLOLLOLLOLkilosu 20 euroLOLLOLLOL
LOLcosmusunLOLLOL

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 May 2012 Saat 00:15
Orjinalini yazan: *Elifce* *Elifce* Yazdı:

İlginçç bir turşu ya benziyorr. bizim denizlide bir tursucu varr, soralım bakalım galdirik turşusu var mı onda:)))

tesekkurlerBig smile

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.