Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Fazilet Karakoç
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bağışıklık sistemi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumbağışıklık sistemi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
şeniz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 589
Mesajın Direkt Linki Konu: bağışıklık sistemi
    Gönderim Zamanı: 13 Mar 2013 Saat 01:39
Merhaba, ben İzmir' den Şeniz.Haziran ayında 6 yaşına girecek olan bir oğlum var.Şu an ana sınıfında okuyor.Okula başladığından beri sürekli hasta.Tonsilit,soğuk algınlığı,öksürük...hiç bitmiyor.okuldan da geri kalıyor ve zayıfladı,iştahsız bir çocuk.Bağışıklık sistemini güçlendiren ve iştahını açacak şurup var mıdır?Ya da neler yapabilirim.Evde 3,5 aylık bir oğlum daha var ve 2 ay önce abisinden gelen virüsle bronşiolit oldu ve çok üzüldüm.Bebeğimde risk altında.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.İzmir'de bir dr önerebilir misiniz?Özel veya devlet hastanesi olabilir.Hoşçakalın...
Yukarı Dön
Dr Fazilet Karakoc Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 32
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eyl 2013 Saat 08:48
Merhaba ,
Okul öncesi dönemde çocuklarda sık gördüğümüz bir durum bu.. Özellikle evde bir de küçük bebek var ise ardından o da hastalanıyor. Enfeksiyonların sıklığı ve şiddeti önemli yılda 8 den fazla ÜSYE oluyor ya da hastalandıktan sonra uzun süren öksürükleri balgamı oluyor ise o zaman mutlaka bazı koruyucu tedaviker alması yine de düzelmiyor ise mutlakak bazı tahlillerin yapılması gerekir, Kolay gelsin , geçmiş olsun
Konu il eilgili olarak anne olunca anladıma yazdığım ekteki yazıyı okuyabilirsiniz
 http://www.anneoluncaanladim.com/yazarlar/45/fazilet-karakoc/1312/cocugum-cok-sik-hastalaniyor
Prof Fazilet Karakoç
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.