Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Oyun & Oyuncak & Kitap & Eğitici Ürünler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 3 yas oyunlari
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum3 yas oyunlari

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Derin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 28
Mesajın Direkt Linki Konu: 3 yas oyunlari
    Gönderim Zamanı: 14 Oca 2008 Saat 16:54
Benim 3 yasinda oglum var, dogduktan sonra is hayatima ara verdim (medikal bolum), yurt disinda yasiyorum. Burada Calismayan anneler icin kres degilde gunde 2-3 saat verebileceginiz ozel yerler var, orada cocuklar zaman gecirip, oyun, sarki, guzel aktiviteler yapiliyor. Oglumu bu yaz yazdirip goturdum, oraya alisamadi 1 ay denedik, haftada iki gun, cok mutsuzdu, kimseyle oynamak istemedi, fobi haline gelmeden biraktim, devam etmedim. Evde olmak istiyorum diyor..Bu yas cocuklarina ne aktiviteler onerirsiniz?zekalarini gelistirebilmek icin..
Ben boya, hamurdan olusan oyunlar, loto, kuklalariyla,hikaye okuma gibi bir suru oyunlar oynuyorum kendisiyle ama tabii her gun ayni seyler olmuyor...
Bunlarin disinda tavsiye edebilecek okupasyonlar varmi?
Cok enerjik ve akilli oldugundan bazen yetemiyorum dogrusu..
Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2008 Saat 14:12
bu yaş çocuk için anne artık yeterli olmaz çünkü çocuğun size olduğu kadar sosyalleşmeye de gereksinimi var, yazın denmişsiniz olmamış ancak vazgeçmeyin o zaman hazır olmayabilir şimdi dah hazırdır. evde yapabileceklerinizin hepsini yapıyorsunuz zaten onu okula bırakarak terk etmeyeceğinizi biraz daha yoğun hissettirerek tekrar oyun gruplarına kısa sürele için götürmeyi deneyin 
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.